Vyto rekomendacijos laisvalaikiui Kaune (sausio 27–31 d.)

Ką gi, naujasis semestras visai ne už kalnų. O kai kam jau ir prasidėjo. Jei dar neįlipote į bibliotekos roges, galite apie jas bent pasvarstyti. O kad savaitė neprailgtų – siunčiu renginių sąrašą.

KETVIRTADIENIS (sausio 27 d.)

Kauno fotografijos galerija
Menotyrininkės Ramutės Rachlevičiūtės paskaita „Konstruktyvistinė rusų avangardo dalis“. Nemokamai.

17:00 Kauno meninikų namai
Parodos TEX TYLIAI uždarymas „Ką kalba paveikslai“. Kūrinių autoriai papasakos, kaip gimė ir apie ką kalba jų meno kūriniai.

18:00 Klubas „Insait“
Pažintis su senovės Indijos pasaulėžiūra. Kalbos apie sielą, reinkarnaciją, klinikinę mirtį, laimės tipus ir priemones jas pasiekti. Po paskaitos bus vaišinamasi pyragu ir arbata, bei kolektyviai žiūrimas filmas „Previous Lives“. Nemokama, bus renkamos aukos.

Restoranas „Avilys“
Tradicinis Jazz Jam Session. Renginyje dalyvauja kvartetas Pilkojo Pašnekesio Nepriklausoma Žemė: Leonardas Pilkauskas (saksofonas), Mykolas Bazaras (kontrabosas), Motiejus Bazaras (fortepijonas), Andreas Fryland (mušamieji). Nemokamai. Staliukai rezervuojami telefonu 8 699 66 239.

PENKTADIENIS (sausio 28 d.)

Kauno paveikslų galerijoja
Valanda su meno ekspertu. Šįkart tai Eglė Velanškytė supažindinsianti su „Lūžio kartos“ kūryba. Taip XX a. 7–8 dešimtmečio lietuvių dailninkai, savo darbuose derine tiek senasias tendencijas, tiek poveikius jau užklystančius iš vakarų. Kaina: 6 Lt.

15:00 Vytauto Didžiojo universitetas (K. Donelaičio 52-211)
Jelenos Simonovos daktaro disertacija tema: „Kalba ir kalbėjimas Maurice`o Merleau – Ponty fenomenologinėje filosofijoje“ (humanitarinių mokslų sritis, filosofija 01 H).

18:00 Kauno valstybinis dramos teatras
Spektaklis „Drąsi šalis“, rež. Cezaris Graužinis. Kaina 40 Lt, parduodama Kauno valstybinio dramos teatro kasose.

Prie Kauno valstybinio Muzikinio teatro, prie Miesto Sodo
Sausio mėnesio Kritinė masė.

20:00 Klubas „Insait“
Psy tranzo ir minimal techno vakarėlis. Kaina 5 Lt.

Restoranas „Abato menė“
Penktadienio gyvos muzikos vakaras. Saksofonu groja Aleksandras Lakšmanas, klavišais – Arūnas Širpytis, mušamaisiais – Vladimiras Teluchinas. Nemokamai.

21:00 Baras „Antipops“
Sunkiojo metalo grupės THUNDERTALE akustinis koncertas. Kaina 15 Lt, prie durų.

Laipiojimo klubas „Miegantys drambliai“
Pavelas iš VGTU pasakos, kaip dviese su šunimi keliavo po Europa autostopu. Po pasakojimo – laipiojimas už 3 Lt.

Klubas „Shtab“
Elektroninės muzikos atlikėjo Virus J ir dainininkės Jurgos koncertas. Kainos: 20, 30 Lt, perkama prie durų.

ŠEŠTADIENIS (sausio 29 d.)

Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelis
Tradicinis varpų muzikos koncertas. Šįkart „Linksmieji varpai“, Viktoro Kuprevičiaus 110-ųjų gimimo metinių proga karilijonu skambins Giedrius Kuprevičius.

Klubas „Insait“
Death / doom metalo grupės CEREMONIAL PERFECTION (Estija) naujo albumo pristatymas. Taip pat koncertuoja ARCANE GRAIL (Rusija), TRELLEBORG (Rusija). Kaina 10 Lt, prie durų.

22:00 Pop Star Bar
Rae (vokalas, DJ partija), Lauris Lee, Jovani. Kaina 20 Lt.

SEKMADIENIS (sausio 30 d.)

16:00 Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelis

PIRMADIENIS (sausio 31 d.)

Vytauto Didžiojo universitetas (VISAS!)
2010/2011 pavasario semestro pradžia!