Vyto rekomendacijos laisvalaikiui Kaune (sausio 11–14 d.)

Kaip sekasi atostogauti? Man visai neblogai. Keliuosi tarp 11–12, lėtai, labai lėtai susitepu sumuštinį. Dar lėčiau geriu kavą ir skaitau dabar tik savo malonumui. LĖTAI, labai lėtai. Papasakokit, ką veikiate jūs? Siunčiu jums linkėjimų ir renginių sąrašą, į kuriuos galima nueiti lėtai, labai lėtai.

ANTRADIENIS (sausio 11 d.)

KC Forrum Cinemas (Karaliaus Mindaugo pr. 49)
Legendinis brolių Coenų filmas „Didysis Lebovskis“. Kaina bene 18 Lt.

TREČIADIENIS (sausio 12 d.)

Informatikos fakultetas (Vileikos g. 8)
Ginama Ingridos Steponavičiūtės daktaro disertacija tema „Tolygaus sprendinių išdėstymo Pareto aibėje algoritmai ir jų taikymai rizikos valdyme“ (fizinių mokslų sritis, informatika 09 P).

Suflerio būdelė (M. Daukšos 34A)
DJ vakaras.

KETVIRTADIENIS (sausio 13 d.)

Kauno sporto halė (Perkūno al. 5)
G. Kuprevičiaus poetinės oratorijos „Amžinoji šviesa“ premjera.

Kauno valstybinis dramos teatras (Laisvės al. 71 )
Danielis Danis – kanadiečių dramaturgas, parašė pjesę pagal kurią jauni Lietuvos teatralai pastatė spektaklį „Paskutinė Diuranų daina“. Kūrinyje susikerta magiškojo realizmo, archaiškumo ir buities realybės. Kaina 20, 25 lt.

Restoranas „Avilys“ (Vilniaus g. 34)
Tradicinis Jam Session džiazo skambesyje. Renginį pradeda Liutauras Janušaitis (saksofonas, JAV), Motiejus Bazaras (fortepijonas, LT), Mykolas Bazaras (kontrobosas, LT), Aras Biskis (mušamieji, JAV). Nemokamai.

PENKTADIENIS (sausio 14 d.)

XXI amžius (Savanorių pr. 192)
Tamsios (techno, numanom) muzikos vakaras įspūdingose patalpose. Groja Jallucin, Gvidas T, Manfredas, Donatello, Kastis Torrau. Su LABAS papildymu 0, su skrajute 15 Lt, kiti – 20 Lt.