Vytauto Didžiojo universitete – „Teisininkų dienos‘11“

Gegužės 2–5 d. Vytauto Didžiojo universitete vyks „Teisininkų dienos VDU 2011“ – šventė ne tik Teisės fakulteto, bet ir visai universiteto bendruomenei. Gausioje ir įvairiapusiškoje programoje – nuo konsultacijų ir paskaitų iki konkursų bei sporto varžybų.

„Teisininkų dienose VDU 2011“ universiteto darbuotojai ir studentai galės pasitikrinti savo teisines žinias spręsdami teisės intelekto testą, bus skaitoma vieša paskaita „Tiesa apie narkotikus“, vyks fotografijų konkursas, studijų ir teisinės konsultacijos, sporto varžybos bei apdovanojami aktyviausi, talentingiausi, sportiškiausi studentai ir Teisės fakulteto dėstytojai.

„Pirmą kartą Vytauto Didžiojo universitete organizuojamos „Teisininkų dienos“ net keturias dienas siūlys skirtingais aspektais pažvelgti į teisę, kuri egzistuoja visose gyvenimo situacijose. Viešoje Georgijaus Smoliako paskaitoje „Tiesa apie narkotikus“ bus pateikti pavyzdžiai iš praktikos – kaip pareigūnas, dirbęs narkotikų kontrolės srityje, kovojo su narkomanija, kokios taikomos sankcijos už narkotikų platinimą ir vartojimą. Konkurso „Kaip aš matau teisę“ dalyviai  fotografijomis pasakos, kaip suvokia teisę. „Teisininkų dienose“ vyks ir atviros visiems VDU bendruomenės nariams nemokamos universiteto absolventų, dirbančių teisės srityje, konsultacijos. Fakulteto bendruomenei – absolventams, dėstytojams ir studentams – skirtos sporto varžybos dar labiau sustiprins draugiškus tarpusavio santykius“, – apie „Teisininkų dienos VDU 2011“ pasakojo VDU Teisės fakulteto prodekanas Mindaugas Bilius.

„Teisininkų dienų VDU 2011“ programa:

Gegužės 2 d., pirmadienis

Teisinio intelekto testas VDU darbuotojams ir studentams.
Pasitikrinkite savo teisines žinias išspręsdami teisės intelekto testą mindaugas.vdu-lt.tit.lt/testas
Geriausiai atsakiusių laukia prizai!

14.00–15.30, Gedimino g. 44–202
Vieša paskaita „Tiesa apie narkotikus“
Paskaitą skaitys pareigūnas, dirbęs narkotikų kontrolės srityje, Georgijus Smoliakas.

Aprangos kodas – VDU TF
Šią dieną universiteto bendruomenės aprangos akcentas – mėlyna (VDU Teisės fakulteto) spalva.

Gegužės 2–5 d. Fotografijų konkursas „Kaip aš matau teisę“

Kviečiame atsiųsti savo darytą fotografiją ir jos pavadinimą, kuriame turi būti žodis „Teisė“ el. paštu dek@tf.vdu.lt. Gegužės 6 d. visos konkursinės fotografijos bus patalpintos VDU TF facebook‘o svetainėje (www.facebook.com/VDUTF). Gegužės 16 d. daugiausiai paspaudimų „Patinka“ surinkusios nuotraukos laimės prizus.

Gegužės 2–5 d. Studijų ir teisinės konsultacijos

E.Ožeškienės g. 18 (VDU Teisės fakultetas) arba tel. (8 37) 751 044

Konsultacijos visų VDU fakultetų studentams apie galimybę įgijus bakalauro laipsnį tęsti studijas nuo III kurso VDU Teisės fakulteto Teisės programoje.

Teisinės konsultacijos VDU Teisės fakultete (E.Ožeškienės g.18–317) universiteto darbuotojams ir studentams (konsultuos VDU TF absolventai, praktikuojantys teisininkai, advokatai, dėstytojai):

13.00 – 14.00 E.Ožeškienės g. 18–317
Konsultacijos sutarčių teisės, šeimos teisės, verslo teisės, mokesčių teisės klausimais.
adv. Aušra Kargaudienė

16.30 – 17.30 E.Ožeškienės g.18–317
Konsultacijos civilinės, komercinės, baudžiamosios, darbo teisės klausimais
adv. Edita Gruodytė

16.15 – 17.15
Konsultacijos santuokos nutraukimo, išlaikymo nepilnamečiams vaikams, santuokoje įgyto turto padalijimo, bankroto bylos iškėlimo, kreditorių interesų gynimo bankroto byloje, privalių užtikrinimo: netesybų, laidavimo klausimais
adv. Jurgita Spaičienė

13.00 – 15.00
Konsultacijos įmonių teisės ir kitais klausimais
adv. Žilvinas Stašaitis

15.00 – 16.00 Konsultacijos skolų, šeimos teisės klausmais
adv. Eglė Grucytė

Konsultacijos civilinės teisės klausimais
adv. Paulius Astromskis

Gegužės 4 d., trečiadienis

16.00 – 17.00
Konsultacijos įmonių steigimo, juridinio asmens dalyvių susirinkimų šaukimo klausimais
adv. padėjėja Indrė Sergenevičiūtė

15.00 – 16.00
Konsultacijos paveldėjimo ir kitais notarinės praktikos klausimais
Prof. dr. Julija Kiršienė

Konsultacijos įmonių teisės klausimais
adv. Andrius Būdvytis

Teisininkų sporto varžybos

Futbolas
10.00 – 14.00

Amerikietiškasis biliardas (pulas)
Biliardo klubas „ENTRY“, Kęstučio g.71
14.00 – 21.00

Stalo tenisas, šaškės
13.00 – 15.00

Gegužės 4 d., trečiadienis
Krepšinis
9.00 – 15.00

„Teisininkų dienų“ uždarymo vakaras

Klubas „Combo“
20.00

Programoje: TF dėstytojų apdovanojimai, TF talentų pasirodymas, sporto rungčių nugalėtojų apdovanojimai, žaidimai, šokiai ir daug kitų pramogų. Įėjimas tik TF studentams, absolventams ir dėstytojams su kvietimais, kuriuos galima gauti Teisės fakultete.