Vyksta VDU vasaros mokykla moksleiviams

1811

Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) jau penktus metus subūrė Lietuvos moksleivius vasarą pasitikti drauge ir turiningai praleisti laiką birželio 13–17 d. vykstančioje „VDU vasaros mokykloje 2016“. 

„VDU vasaros mokykla 2016“ skirta vyresniųjų klasių moksleiviams (10-12 kl.), kurie nori pagilinti žinias juos dominančiose srityse, atlikti įdomias praktines užduotis, naudingai praleisti laiką bei susirasti naujų draugų. Renginio tikslas – suteikti moksleiviams laisvą pasirinkimą ir galimybę domėtis tuo, kas labiausiai patinka ir iš šalies pažvelgti į būsimas studijas. „Pastebima, kad „VDU vasaros mokykla 2016“ padeda moksleiviams priimti sprendimą būsimų studijų krypties orientavimuisi“, – renginio svarbą pristato organizatorė ir VDU Marketingo ir komunikacijos tarnybos direktorė Justina Šimkevičiūtė. 

Kiekvieną dieną moksleiviai lanko du pasirinktus skirtingus kursus (karjeros, teisės, marketingo, gamtos, socialinių mokslų, menų, informacinių technologijų, skirtingų kalbų ir kultūrų paskaitas). Dalyviai turi galimybę pasirinktas mokslo sritis išbandyti praktiškai bei apsilankyti įvairiose Kauno miesto ir universiteto vietose, organizacijose bei kūrybinėse dirbtuvėse. Anot vienos iš organizatorių, Loretos Petrauskaitės, „VDU vasaros mokykla 2016“ renginio metu ne suteikiamos puikios sąlygos žinių gilinimui pasirinktose programose, bet ir galimybė puikiai praleisti laiką, išbandyti naujas veiklas bei praplėsti draugų ratą. 

Kaip ir kasmet, universitetas moksleiviams organizuoja ir specialias kultūrines, edukacines ir sportines vakarines veiklas įdomiose Kauno vietose su išskirtiniais žmonėmis. Dalyviams, visą savaitę lankiusiems pasirinktus kursus, bus išduodami diplomai, o paskutinės dienos popietę vyks iškilmingas „VDU vasaros mokyklos 2016“ uždarymas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.