Vyksta Tarptautinė mokslinė konferencija „The Vital Nature Sign“ 2017

Spalio 19 – 20 d. Lietuvos mokslų akademijoje, Didžiojoje salėje (Gedimino pr. 3, Vilnius) vyks 11 – toji tarptautinė mokslinė konferencija „The Vital Nature Sign“ 2017.

Konferenciją organizuoja VDU Gamtos mokslų fakulteto Instrumentinės analizės atviros prieigos centro vadovaujamo profesoriaus habil. dr. Audriaus Maruškos mokslinė grupė, Šiaurės šalių skirstymo mokslų draugija (NoSSS) ir Lietuvos mokslų akademija.

Konferencijos tikslas – dalintis mokslinių tyrimų rezultatais ir patirtimi.

Šiais metais remiant Lietuvos mokslo tarybai plenarinius pranešimus atvyksta skaityti garbūs mokslininkai iš Europos:

• habil. dr. Saulius Kačiulis, (Ialijos nacionalė mokslo taryba, Roma, Italija);
  • PhD, Jonas Bergquist (Upsalos universitetas, Upsala, Švedija);
  • habil. dr. Bogusław Buszewski (Mikalojaus Koperniko universitetas, Torunė, Lenkija);
  • PhD, Staffan Nilsson (Lundo Universitetas, Lundas, Švedija);
  • dr. Hartmut Frank (Bairoito universitetas, Bairoitas, Vokietija).

Informaciją apie konferencijos naujienas rasite konferencijos internetiniame puslapyje.

Organizatoriai dėkoja konferencijos rėmėjams Lietuvos mokslo tarybai, UAB „Arm Gate“, UAB „Analytical Solutions“ bei VDU Marketingo ir komunikacijos departamentui.

Kontaktinė informacija: el.paštas: vns@gmf.vdu.lt.

Konferencijos kvietimas.