Kviečia registruotis į konferenciją „Lost (in) Heritage“

2016 m. gegužės 3 d. organizuojama antroji Vytauto Didžiojo universiteto Menų fakulteto (MF) studentų mokslinių tyrimų konferencija „LOST (IN) HERITAGE“. Visų studijų pakopų ir įvairių mokslo sričių studentai kviečiami pristatyti atliktų tyrimų rezultatus bei pasidalinti mintimis apie darbų tema, aktualumą ir metodų taikymo procesą.

Konferencijos tematika – laisvas žodžių „LOST (IN) HERITAGE“ interpretavimas:

LOST – pasimetęs, klajojantis, neužtikrintas, bet suinteresuotas? Esate laukiamas konferencijoje!

IN – intensyviai domitės tam tikra kultūros sritimi ar jos fenomenu? Atliekate tyrimus ir renkate informaciją? Ši konferencija – puiki vieta pasireikšti Jums, kaip žinovui ir profesionalui!

HERITAGE – kultūros paveldas Jums yra didelė ir svarbi vertybė? Turite ką apie tai papasakoti? Pirmyn!

Iki 2016 m. balandžio 22 d. priimamos konferencijos dalyvių anketos ir santraukos (iki 400 žodžių) adresu: lostinheritage@gmail.com.

Registracijos formą rasite čia.

Pranešimo trukmė konferencijos metu:  12 min.

Konferencijos data ir laikas: 2016 m. gegužės 3 d., 13 val.

Konferencijos vieta: Kavinė „Coffee Inn (Vilniaus g. 28)

Informacija ir klausimai adresu: lostinheritage@gmail.com

konferencijos kvietimas-2