Vyksta priėmimas į VDU profesines pedagogikos studijas

3874 3

Vytauto Didžiojo universitetas, vykdantis studijas, paremtas artes liberales principais, skelbia priėmimą į profesines Pedagogikos studijas.

Programa skirta asmenims, neturintiems pedagoginio pasirengimo, tačiau dirbantiems ar ketinantiems dirbti švietimo institucijose, kuriose reikalaujama pedagogo kvalifikacijos: bendrojo lavinimo mokyklose, gimnazijose, kolegijose, profesinėse mokyklose ar neformalaus ugdymo institucijose ir norintiems įgyti reikalingų gebėjimų darbui su besimokančiaisiais.

Baigus pedagogikos profesinių studijų programą, suteikiama pedagogo kvalifikacija ir išduodamas baigtas studijas ir kvalifikaciją liudijantis valstybės pripažintas Studijų pažymėjimas.

Studijų programos vykdymas pritaikytas dirbantiems, paskaitos vyksta savaitgaliais (penktadieniais ir šeštadieniais), konsultacijos su dėstytojais vyksta nuotoliniu būdu – vakariniu metu po darbo. Visa studijavimui reikalinga medžiaga ir informacija pateikiama virtualioje „Moodle“ aplinkoje.

Prašymus galima pateikti iki birželio 27 d. 9 val. internetuStudijuoti ypač kviečiami būsimi matematikos ir informacinių technologijų, gamtamokslio ugdymo dalykų mokytojai, taip pat kalbų, istorijos, geografijos, ekonomikos ir verslumo dalykų būsimi mokytojai.

VDU absolventai turi pateikti tik registracijos mokesčio kvito kopiją (rekvizitus rasite čia), asmens tapatybės dokumentą, jei keitėsi asmens duomenys bei studijų programos priėmimo sąlygose nurodytus dokumentus. Kitų aukštųjų mokyklų absolventai turi pateikti išsilavinimo dokumentų, asmens dokumento, registracijos mokesčio kvito ir kitų dokumentų kopijas.

Birželio 29 dieną vyks stojančiųjų motyvacijos vertinimas. Stojantieji privalo dalyvauti motyvacijos vertinime nurodytu laiku. Jei stojantieji dėl objektyvių priežasčių motyvacijos vertinime negali dalyvauti, turi iš anksto (prieš 7 darbo dienas) apie tai pranešti studijų programą vykdančiam fakultetui ir susiderinti dėl motyvacijos pokalbio vertinimo galimybių vaizdo konferencijos būdu.

Priėmimo sąlygos pateikiamos 2018 m. priėmimo į profesines studijas taisyklėse.

Dalis studijų vietų bus finansuojama iš projekto TĘSK (vykdytojas – Ugdymo plėtotės centras, Nr. 09.2.1-ESFA-V-727-01-0001), nes VDU yra šio projekto partneris.

Daugiau informacijos apie priėmimą į profesines Pedagogikos studijas

  • Socialinių mokslų fakulteto Edukologijos institutas
  • Adresas S. Daukanto g. 28–204, LT-44248, Kaunas
  • Telefonas (8 37) 327 875
  • El. paštas vaida.luksiene@vdu.lt
  • VDU Studijų departamentas
  • Adresas S. Daukanto g. 27, LT-44249, Kaunas
  • Telefonas (8 37) 327 963
  • El. paštas studijos@vdu.lt

Komentarai

Ana

Sveiki,noreciau suzinoti(cia jau kitiems metams)igyjau Kūno kultūros ir sporto veiklos leidima,ar as galeciau pabeigus pas jus prof.pedagogikos studijas dirbti pradiniu klasiu kuno kulturos mokytoja?

Jurinta

Sveiki, ar visiškai nėra galimybės įstoti dabar į laipsnio nesuteikiančias studijas? Ar galima stoti į pedagogikos laipsnio nesuteikiančias studijas, baigus su pedagogika nesusijusias studijas, pavyzdžiui kineziterapija, ar yra galimybė studijuoti ir gauti pedagogo pažymą?

Nastė

Sveiki, turiu vidurinį išsilavinimą, ar dar yra galimybės įstoti į pedagogika? Ar tik kitais metais jau?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.