Vyksta priėmimas į VDU papildomąsias studijas

Studijos VDU

Vytauto Didžiojo universitete (VDU) iki rugpjūčio 25 dienos vyksta priėmimas į papildomąsias (išlyginamąsias) studijas kolegijų absolventams, planuojantiems studijuoti magistrantūros studijose ar bakalauro aukštąjį universitetinį laipsnį įgijusiems absolventams, norintiems keisti studijų kryptį antrosios pakopos studijose.

Papildomosios studijos yra skirtos asmenims, kurių turimos žinios ir gebėjimai yra nepakankami, siekiant studijuoti antros pakopos studijose. Studijos apima pirmosios pakopos studijų dalykus, kurių asmuo nėra studijavęs.

Prašymų dalyvauti priėmime į papildomąsias (išlyginamąsias) studijas registracija vyksta internetu: arba atvykus į papildomąsias studijas organizuojantį fakultetą.

Stojantieji prašyme turi nurodyti asmens duomenis ir pateikti diplomo ir jo priedelio kopijas. Įvertinę stojančiojo studijavimo pasiekimus ir magistrantūros priėmimo sąlygas, su kandidatu bus asmeniškai susisiekta ir pasiūlytas individualus papildomųjų studijų planas.

Daugiau informacijos:

• VDU Akademinių reikalų tarnyba