Papildomas priėmimas į programos „Pedagogika“ studijas

1967

Nuo rugpjūčio 14 d. VDU Socialinių mokslų fakultetas skelbia papildomą priėmimą į laipsnio nesuteikiančių studijų programą Pedagogika“. Baigus studijų programą, suteikiama pedagogo kvalifikacija ir išduodamas valstybės pripažintas studijų baigimo pažymėjimas. Stojantieji gali pretenduoti į valstybės nefinansuojamas vietas.

Apie programą

Programa skirta visų krypčių bakalauro studijų absolventams, dirbantiems ar ketinantiems dirbti bendrojo ugdymo mokyklose, gimnazijose, kolegijose ir profesinėse mokyklose, neformaliojo švietimo įstaigose, tačiau neturintiems pedagogo kvalifikacijos.

Studijos ypač patrauklios dirbantiems žmonėms, nes sudaromos galimybės jas derinti su darbu – studijos organizuojamos dalinai nuotoliniu būdu. Paskaitos vyksta penktadieniais-šeštadieniais du kartus per mėnesį.

Studijų trukmė – 1 metai.

Priėmimui reikalingi dokumentai

Prie prašymo priimti į laipsnio nesuteikiančias Pedagogikos studijas pridedama (prašymas užpildomas atvykus):

• Prašymas Rektoriaus vardu (pildomas atvykus);
  • Aukštojo mokslo baigimo diplomo bei akademinės pažymos (arba diplomo priedėlio) kopijos;
  • Paso paskutinio puslapio kopija (arba asmens tapatybės kortelės abiejų pusių kopija);
  • Dokumentai, patvirtinantys pavardės pakeitimą (jeigu pavardės diplome ir asmens dokumente skirtingos);
  • 1 nuotrauka;
  • Stojamosios studijų įmokos (8 Eur) kvito kopija.

VDU sąskaitos nr. LT04 7044 0600 0284 8625, AB SEB bankas. Mokesčio pavadinimas: stojamoji įmoka.

Dokumentų priėmimas

Dokumentai priimami nuo 2015 m. rugpjūčio 14 d. iki 27 d. darbo dienomis 9–12 ir 13–16 val. VDU Socialinių mokslų fakulteto Švietimo studijų centre (S. Daukanto g. 28-204, Kaunas).

Daugiau informacijos

• Švietimo studijų centras