Vyksta priėmimas į doktorantūros studijas

Vytauto Didžiojo universitetas kartu su partneriais skelbia priėmimą į 18 mokslo krypčių doktorantūros studijas. Dokumentus dėl priėmimo į doktorantūros studijas galima teikti nuo liepos 18 d. iki rugsėjo 5 d. Apie priėmimo į doktorantūrą sąlygas, tvarką ir kitą su priėmimu susijusią informaciją skaitykite čia.

Vytauto Didžiojo universitetas, drauge su kitomis 25 Lietuvos bei užsienio aukštojo mokslo ir tyrimų institucijomis, buvo pateikęs paraiškas 20 mokslo krypčių (Biofizika, Biologija, Biochemija, Chemijos inžinerija, Edukologija, Ekologija ir aplinkotyra, Ekonomika, Etnologija, Filologija, Filosofija, Istorija, Informatika, Matematika, Menotyra, Politikos mokslai, Psichologija, Sociologija, Teisė, Teologija, Vadyba ir administravimas) doktorantūros teisei gauti

2011 birželio 8 d. Švietimo ir mokslo ministro įsakymu buvo patvirtinta, kad VDU doktorantūros teisė suteikta 14 mokslo krypčių. 2011 birželio 21 d. Švietimo ministro įsakymu VDU buvo suteikta teisė organizuoti studijas dar 4 mokslo kryptyse. Taigi nuo 2011 liepos 1 d. Vytauto Didžiojo universitete yra organizuojamos doktorantūros studijos 18 mokslo krypčių.

Paraiškos dėl doktorantūros priimamos: Vytauto Didžiojo universitete (Laisvės al. 53 – 207).
Kontaktinis asmuo – Daiva Sabonienė. Tel. (8 37) 327 946, el. paštas: darbuotojai@mt.vdu.lt.
Dokumentų priėmimo laikas – darbo dienomis nuo 10.00 iki 16.00 val.