Vyksta išankstinis priėmimas į studijas VDU

4811 6

Vytauto Didžiojo universitetas 2017 m. išankstinio priėmimo metu priims studentus į pirmosios pakopos (bakalauro) nuolatines ir vientisąsias (teisės) studijas vykdomas Kaune ir Vilniuje. Stojantieji galės pretenduoti tik į valstybės nefinansuojamas vietas.

Dokumentuose galima susipažinti su VDU išankstinio priėmimo studijų programų sąrašu ir konkursinio balo sandara stojantiems į VDU 2017 m.

Svarbiausios išankstinio priėmimo datos

03.01 – 05.07 Registracija Prašymų priimti studijuoti į VDU registravimas
05.10 – 05.11 Stojamieji egzaminai ir motyvaciniai pokalbiai Stojamieji egzaminai ir motyvaciniai pokalbiai
05.12 Priėmimo komisijos posėdis Priėmimo komisijos posėdis, kurio metu bus patvirtinti pakviestųjų studijuoti VDU studijų programų valstybės nefinansuojamose vietose sąrašai.
05.15 Kvietimo paskelbimas Stojančiųjų galimybių ir kvietimo studijuoti paskelbimas.
Kiekvienas stojantysis bus asmeniškai informuojamas apie siūlomas galimybes.
05.22 – 05.26 Sutarčių pasirašymas Universitetinio išankstinio priėmimo sutarčių pasirašymas su pakviestaisiais studijuoti.
Iki 08.11 Dokumentų pateikimas Pasirašę sutartis išankstinio priėmimo metu ir išsilavinimą įgysiantys 2017 m. iki rugpjūčio 11 dienos privalo pateikti brandos atestatą ir jo priedą (-us).

Dokumentų pateikimas

Asmenys, norintys dalyvauti konkurse valstybės nefinansuojamai studijų vietai Vytauto Didžiojo universitete užimti, turi užpildyti prašymą internete ir papildomai pateikti šiuos dokumentus:

Pateikdami prašymą, visi stojantieji turi nurodyti nuo dviejų iki trijų pageidavimų ir prisegti tvarkingai nuskaitytus dokumentus (pageidautina pdf formatu) prašymo formoje nurodytose vietose. Prašymas priimamas tik užpildžius visus laukelius.

Dokumentų originalus stojantieji turės pateikti sutarčių pasirašymo metu.

Kaip sužinoti savo konkursinį balą?

Stojant į VDU egzaminų ir metinių pažymių rezultatai bus paverčiami konkursiniu balu. Konkursinį balą sudaro konkursinių dalykų pažymių (balų), perskaičiuotų (vadovaujantis Švietimo ir mokslo ministerijos patvirtinta „2017 m. geriausiai vidurinio ugdymo programą baigusiųjų eilės sudarymo tvarka“) ir padaugintų iš svertinių koeficientų suma.

Stojančiųjų, 2017 m. įgysiančių vidurinį išsilavinimą, konkursinis balas išankstiniame priėmime skaičiuojamas imant atitinkamų mokomųjų dalykų vertinimus iš pateiktos pažymių formos.

Jei neradai atsakymo į savo klausimą, kreipkis į Studijų informacijos centrą žemiau nurodytais kontaktais. Iki susitikimo VDU.

Daugiau informacijos:

• VDU Studijų informacijos centras
  • Adresas K. Donelaičio g. 52-116, 44248, Kaunas
  • Telefonas (8 37) 323 206
  • El. paštas vdu@vdu.lt

Komentarai

Deimantė

Sveiki, Noriu paklausti, jeigu išankstinio stojimo būdu gaunu teigiamą atsakymą ir galiu stoti į norimą specialybę, man reikia atvykti tam tikru laiku ir pasirašyti VDU sutartį. Taip? Taip pat atnešti įmokos čekį ir visus reikiamus dokumentus (atestato originalą). Tačiau, jeigu esu išvykusi ir be rugpjūčio mėnesio nebūsiu Lietuvoje ar yra galimybę pasirašyti sutartį "online" būdu? Ir ar yra galimybė originalius dokumentus pristatyti vėliau? Beto, esu jau metus laiko pas Jus studijavusi ir tik po metų pertraukos (iškritau iš savo specialybės) noriu vėl stoti į tapačia specialybę. Dėkui

Vytauto Didžiojo Universitetas

Laba diena, Deimante, pakviestieji studijuoti studijų sutartį turės pasirašyti internetu ir pateikti sumokėto registracijos mokesčio kvito ar pavedimo kopiją, originalių dokumentų pristatyti nereikės. Pirma dalinė studijų įmoka turės būti sumokėta rugsėjo mėnesį.

Vaiva

Sveiki, Koks minimalus konkursinios balas yra stojant į VDU studijų programas pretenduojant į vf studijų vietas šiemet, niekaip nerandu 2017 metų priėmimo taisyklių, gimnaziją baigsiu šiemet, norėčiau studijuoti "Multimedijos ir interneto technologijos"? Ačiū :)

Vytauto Didžiojo Universitetas

Laba diena, Vaiva, stojantiems į Vytauto Didžiojo universiteto bakalauro studijų valstybės finansuojamas studijų vietas nustatytas minimalus konkursinis balas 4. Kai kurioms studijų programoms, tame tarpe ir Multimedijų ir interneto technologijų studijų programai, yra padarytos išimtys ir minimalus konkursinis balas yra 3.

Aurelija

Sveiki, o į kokias programas dar taikomas mažesnis minimalus balas ir koks? Ar į mokamas vietas galima stoti su mažesniu balu?

Goda

Laba diena, kada ir kur bus skelbiami išankstinio priėmimo rezultatai. Ačiū.