Vyksta išankstinis priėmimas į studijas VDU

886

Vytauto Didžiojo universitetas 2017 m. išankstinio priėmimo metu priims studentus į pirmosios pakopos (bakalauro) nuolatines ir vientisąsias (teisės) studijas vykdomas Kaune ir Vilniuje. Stojantieji galės pretenduoti tik į valstybės nefinansuojamas vietas.

Dokumentuose galima susipažinti su VDU išankstinio priėmimo studijų programų sąrašu ir konkursinio balo sandara stojantiems į VDU 2017 m.

Svarbiausios išankstinio priėmimo datos

03.01 – 05.07 Registracija Prašymų priimti studijuoti į VDU registravimas
05.10 – 05.11 Stojamieji egzaminai ir motyvaciniai pokalbiai Stojamieji egzaminai ir motyvaciniai pokalbiai
05.12 Priėmimo komisijos posėdis Priėmimo komisijos posėdis, kurio metu bus patvirtinti pakviestųjų studijuoti VDU studijų programų valstybės nefinansuojamose vietose sąrašai.
05.15 Kvietimo paskelbimas Stojančiųjų galimybių ir kvietimo studijuoti paskelbimas.
Kiekvienas stojantysis bus asmeniškai informuojamas apie siūlomas galimybes.
05.22 – 05.26 Sutarčių pasirašymas Universitetinio išankstinio priėmimo sutarčių pasirašymas su pakviestaisiais studijuoti.
Iki 08.11 Dokumentų pateikimas Pasirašę sutartis išankstinio priėmimo metu ir išsilavinimą įgysiantys 2017 m. iki rugpjūčio 11 dienos privalo pateikti brandos atestatą ir jo priedą (-us).

Dokumentų pateikimas

Asmenys, norintys dalyvauti konkurse valstybės nefinansuojamai studijų vietai Vytauto Didžiojo universitete užimti, turi užpildyti prašymą internete ir papildomai pateikti šiuos dokumentus:

Pateikdami prašymą, visi stojantieji turi nurodyti nuo dviejų iki trijų pageidavimų ir prisegti tvarkingai nuskaitytus dokumentus (pageidautina pdf formatu) prašymo formoje nurodytose vietose. Prašymas priimamas tik užpildžius visus laukelius.

Dokumentų originalus stojantieji turės pateikti sutarčių pasirašymo metu.

Kaip sužinoti savo konkursinį balą?

Stojant į VDU egzaminų ir metinių pažymių rezultatai bus paverčiami konkursiniu balu. Konkursinį balą sudaro konkursinių dalykų pažymių (balų), perskaičiuotų (vadovaujantis Švietimo ir mokslo ministerijos patvirtinta „2017 m. geriausiai vidurinio ugdymo programą baigusiųjų eilės sudarymo tvarka“) ir padaugintų iš svertinių koeficientų suma.

Stojančiųjų, 2017 m. įgysiančių vidurinį išsilavinimą, konkursinis balas išankstiniame priėmime skaičiuojamas imant atitinkamų mokomųjų dalykų vertinimus iš pateiktos pažymių formos.

Jei neradai atsakymo į savo klausimą, kreipkis į Studijų informacijos centrą žemiau nurodytais kontaktais. Iki susitikimo VDU.

Daugiau informacijos:

  • VDU Studijų informacijos centras
  • Adresas K. Donelaičio g. 52-116, 44248, Kaunas
  • Telefonas (8 37) 323 206
  • El. paštas vdu@vdu.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.