Vyksta išankstinis priėmimas į bakalauro studijas VDU

12153 39

Vytauto Didžiojo universitetas 2015 m. išankstinio priėmimo metu priims studentus į pirmosios pakopos (bakalauro) nuolatines ir vientisąsias (teisės) studijas. Stojantieji galės pretenduoti į valstybės nefinansuojamas vietas. Dokumentuose galima susipažinti su VDU išankstinio priėmimo studijų programų sąrašu ir konkursinio balo sandara stojantiems į VDU 2015 m.

SVARBIAUSIOS IŠANKSTINIO PRIĖMIMO DATOS

IŠANKSTINIS PRIĖMIMAS
2015.02.02-2015.05.29

2015.02.02-2015.05.10

Registracija

Prašymų priimti studijuoti į VDU registravimas.

2015.05.11-2015.05.12

Stojamieji egzaminai ir motyvaciniai pokalbiai

Stojamieji egzaminai ir motyvaciniai pokalbiai

2015.05.14

Priėmimo komisijos posėdis

Priėmimo komisijos posėdis, kurio metu bus patvirtinti pakviestųjų studijuoti VDU studijų programų valstybės nefinansuojamose vietose sąrašai.

2015.05.18

Kvietimo paskelbimas

Stojančiųjų galimybių ir kvietimo studijuoti paskelbimas.
Kiekvienas stojantysis bus asmeniškai informuojamas apie siūlomas galimybes.

2015.05.21-2015.05.29

Sutarčių pasirašymas

Preliminarių sutarčių pasirašymas su pakviestaisiais studijuoti.

Iki 2015.08.14

Dokumentų pateikimas

Pasirašę sutartis išankstinio priėmimo metu  iki rugpjūčio 14 dienos privalo pateikti brandos atestatą ir jo priedą (-us).

DOKUMENTŲ PATEIKIMAS

Asmenys, norintys dalyvauti konkurse valstybės nefinansuojamai studijų vietai Vytauto Didžiojo universitete užimti, turi užpildyti prašymą internete ir papildomai pateikti šiuos dokumentus:

  • asmens dokumentą (pasą arba asmens tapatybės kortelę);
  • brandos atestatą ir jo priedus arba kitus vidurinį išsilavinimą liudijančius dokumentus (jei vidurinis išsilavinimas įgytas 2014 m. ir anksčiau);
  • metinių pažymių užpildytą formą, pasirašytą mokyklos vadovo (jei vidurinis išsilavinimas įgyjamas 2015 metais);
  • kūrybinį aplanką (portfolio) ir motyvacinį laišką (stojantiesiems į Mados dizaino, Muzikos produkcijos, Naujųjų medijų meno studijų programas);
  • papildomus pažymėjimus/diplomus, liudijančius apie aktyvią, visuomenišką veiklą mokykloje.

Pateikdami prašymą, visi stojantieji turi nurodyti nuo vieno iki trijų pageidavimų ir prisegti tvarkingai nuskaitytus dokumentus prašymo formoje nurodytose vietose. Prašymas priimamas tik užpildžius visus laukelius.

Dokumentų originalus stojantieji turės pateikti sutarčių pasirašymo metu.

Kaip sužinoti savo konkursinį balą?

Stojant į VDU egzaminų ir metinių pažymių rezultatai bus paverčiami konkursiniu balu. Konkursinį balą sudaro konkursinių dalykų pažymių (balų), perskaičiuotų (vadovaujantis Švietimo ir mokslo ministerijos patvirtinta „2015 m. geriausiai vidurinio ugdymo programą baigusiųjų eilės sudarymo tvarka“) ir padaugintų iš svertinių koeficientų suma.

Stojančiųjų, 2015 m. įgysiančių vidurinį išsilavinimą, konkursinis balas išankstiniame priėmime skaičiuojamas imant atitinkamų mokomųjų dalykų vertinimus iš pateiktos pažymių formos.

Sužinok daugiau apie priėmimą į VDU

Neradai atsakymo į savo klausimą? Nori pasitikslinti? Drąsiai kreiptis į Studijų informacijos centrą žemiau nurodytais kontaktais! Iki susitikimo VDU!

Studijų informacijos centras

Komentarai

Mantė

Gal galite plačiau papasakoti apie stojamuosius egzaminus ir motyvacinius pokalbius per išankstinį įstojimą? Jei išlaikai mažais balais stojamuosius, tai ar galima per išankstinį įstojimą gauti pakvietimą studijuoti mokomose studijose?

Studijų informacijos centras

Laba diena, Mante, išankstinio priėmimo metu stojantieji į Mados dizaino ir Muzikos produkcijos programas turi pateikti laisvos formos kūrybinį aplanką (portfolio) bei jie bus kviečiami į motyvacinį pokalbį. Šie vertinimai ir nulems galimybę gauti kvietimą studijuoti.

Deimantė

Laisvos formos kūrybinis aplankas ir motyvaciniai pokalbiai būna tik tiems, kas stoja į Mados dizaino ir Muzikos programą? Ar motyvacinis pokalbis ir dar kažkas priklauso ir kitoms programoms, pavyzdžiui, kai aš noriu stoti į Ekonomika ir finansai? Gal galite plačiau, ką nors papasakoti apie stojamuosius egzaminus?

Studijų informacijos centras

Laba diena, Deimante, kūrybinis aplankas ir motyvacinis laiškas turi būti pateikiamas stojant į Mados dizaino, Muzikos produkcijos, Naujųjų medijų meno studijų programas. Į kitas studijų programas stojamojo egzamino nėra, reikia pateikti tik kitus nurodytus dokumentus,

Toma

Sveiki, mane domina viešoji komunikacija. Ar studijos galimos tik nuolatiniu būdu? Ar nėra pasirinkimo studijuoti ištęstiniu / nuotoliniu būdu? Labai noriu mokytis šią studijų programą, tačiau privalau būti tikra, kad mokslus pavyktų derinti su vaikučio auginimu. Būsiu dėkinga už atsakymą.

Studijų informacijos centras

Laba diena, Toma, viešosios komunikacijos studijos vykdomos tik nuolatine studijų forma. VDU ištęstinės bakalauro studijos nėra vykdomos.

Ieva

Laba diena, ar sportinių pasiekimų pažymėjimai bei diplomai yra vertinami?

Studijų informacijos centras

Sveika, Ieva, išankstiniame priėmime už sportinius pasiekimus papildomai balai nėra pridedami.

Kristina

Sveiki, jei per išankstinį stojimą patenku į norimą specialybę, išlaikius egzaminus ir sužinojus rezultatus turiu galimybę prašyti vf vietos?

Raminta

Laba diena, mane domina vaidyba, stojantiesiems į LMTA būna stojamasis egzaminas, kuris susideda iš 3 etapų ir motyvacinio pokalbio. Kokiu būdu vyksta stojamasis egzaminas į VDU vaidybą?

Studijų informacijos centras

Laba diena, Kristina, išlaikiusi egzaminus galėsi stoti per LAMA BPO sistemą į valstybės finansuojamą vietą.

Studijų informacijos centras

Laba diena, Raminta, į vaidybos studijas VDU priimama tik bendrojo priėmimo metu. Stojantieji kaip ir į šią programą LMTA turės laikytis 3 etapų stojamąjį egzaminą su motyvaciniu pokalbiu.

Ieva

Laba diena, ar pildant metinių pažymių formą reikia nurodyti dalykų lygius ar pakanka tik pažymio?

Studijų informacijos centras

Laba diena, Ieva, pildant metinių pažymių formą dalykų lygius nurodyti reikia.

Modesta

Sveiki, kada bus aišku, į kokias studijų programas bus skelbiamas konkursas, planuojantiems studijuoti magistrantūroje? Ar Jūsų universitete vyksta išankstinis priėmimas į magistrantūros studijas?

Justė

Sveiki, ar stojant į kūrybines industrijas išankstiniu stojimu yra galimybė papildomai išsiųsti savo motyvacinį laišką, jei manau, jog jis gali turėti didelės įtakos sprendžiant apie mano priėmimą?

Anonimas

Sveiki, ar įmanoma galimybė abiturientams pateikti dokumentus į šias išankstines studijas?

Studijų informacijos centras

Laba diena, Modesta, magistrantūros studijų programų, į kurias bus vykdomas priėmimas 2015 metais, sąrašas bus paskelbtas iki gegužės mėn. Priėmimas į antrosios pakopos studijas prasidės nuo birželio 1 dienos.

Studijų informacijos centras

Laba diena, Juste, motyvacinis laiškas nėra reikalingas stojant į kūrybinių industrijų programą. Tačiau jį galite pridėti prie papildomų pažymėjimų, priėmimo komisija gali į jį atsižvelgti.

Studijų informacijos centras

Abiturientai gali teikti dokumentus išankstinio priėmimo metu. Prie kitų dokumentų turite pateikti metinių pažymių formą - informaciją apie rasite naujienoje aukščiau.

Eglė

Sveiki, kokie yra pliusai stojant į išankstines bakalauro studijas?

Vitalija

Laba diena, norėjau paklausti ar stojant į išankstines bakalauro studijas patenkama į valstybės finansuojama ar nefinansuojama vietą?

Monika

Sveiki, mane domintų biochemijos studijos, tad jeigu gaunu pakvietimą į išankstines studijas, tačiau iš egzaminų surenku mažiau balų, vis tiek turėčiau galimybę čia mokytis?

Aistė

Laba diena, norėjau paklausti ar stojant į Vaidybą tikrai nereikia matematikos egzamino?

Silvija

Sveiki, norėčiau pasiteirauti ar verta į anketą kelti rekomendacijas (pvz.: už savanoriavimą)? Ar išankstinio priėmimo metu į jas atsižvelgiama?

Aurelija

Sveiki, kada prasideda priemimas i magistraturos studijas ?

M

Sveiki, o jei stojama į Ekonomiką ir vadybą, tai nereikia stojamojo egzamino per išankstinį stojimą?

Laura

Laba diena. Jei išankstinio priėmimo metu įstoju į biochemiją, tačiau vėliau, po egzaminų persigalvoju dėl savo pasirinkimo, ar turiu galimybę nutraukti preliminarią sutartį ir stoti kitur?

Studijų informacijos centras

Laba diena, išankstinio priėmimo metu galima pretenduoti tik į valstybės nefinansuojamas studijų vietas. Įstojusieji išankstinio priėmimo metu galės dalyvauti bendrajame priėmime (per www.lamabpo.lt) valstybės finansuojamai vietai gauti. Persigalvojus dėl savo pasirinkimo išankstiniame priėmime ar bendrojo priėmimo metu įstojus į valstybės finansuojamą vietą, išankstinio priėmimo sutartį galima nutraukti.

Studijų informacijos centras

Laba diena, Aiste, bendrojo priėmimo stojant į vaidybos studijas turėsite laikyti stojamąjį egzaminą, taip pat skaičiuojant konkursinį balą bus imamas lietuvių kalbos ir literatūros brandos egzamino įvertinimas ir vieno iš šių dalykų Istorija/ užsienio kalba/biologija/matematika/informacinės technologijos egzamino įvertinimas arba metinis pažymys. Taigi matematika nėra būtina.

Studijų informacijos centras

Į Ekonomikos ir finansų studijas stojamojo egzamino nėra.

Studijų informacijos centras

Laba diena, Silvija, turimas rekomendacijas pridėkite, išankstinio priėmimo komisija į jas gali atsižvelgti.

Dovilė

Sveiki. Jei neįstojama per išankstinį priėmimą, ar galima į tą pačią studijų kryptį (VF) stoti bendro priėmimo metu?

Studijų informacijos centras

Laba diena, Dovile, išankstinio priėmimo metu negavus kvietimo studijuoti tikrai galėsite pretenduoti ir į tą pačią studijų programą bendrojo priėmimo metu. Taip pat norime atkreipti dėmesį, kad išankstinio priėmimo metu galima pretenduoti tik į valstybės nefinansuojamą studijų vietą

Justina

Sveiki, ar neįstojus išankstinio stojimo metu, galima bandyti ir bendruoju?

Studijų informacijos centras

Laba diena, Justina, išankstinio priėmimo metu negavus kvietimo studijuoti, galima pretenduoti į norimą studijų programą ir bendrojo priėmimo metu.

Pasimetusi

Sveiki, jeigu įstojau išankstinio stojimo metu ar vėliau jeigu mokysiuosi gerai galėsiu gauti valstybės finansavimą?

Studijų informacijos centras

Laba diena, įstojus į VDU išankstinio priėmimo metu galėsite dalyvauti ir bendrajame priėmime per www.lamabpo.lt valstybės finansuojamai vietai gauti. Taip pat kas metus vykstant studentų rotacijai turėsite galimybę gauti valstybės finansuojamą vietą, jei gerai mokysitės ir jei kas nors iš kurso praras VF vietą.

Kornelija

Sveiki, noreciau paklausti, kokiu egzaminu reikia norint studijuoti teise?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.