Vyksta „Erasmus+“ dėstymo vizitų konkursas

Skelbiamas dėstymo vizitų konkursas pagal „Erasmus+“ programą 2018-2019 m. m. rudens semestrui. Vizitų įgyvendinimo laikotarpis: 2018 m. rugpjūčio 27 d. – 2019 m. sausio 31 d.

Dėstymo vizito tikslas – skaityti paskaitas užsienio universiteto studentams bei pritraukti juos Erasmus+ studijoms Vytauto Didžiojo universitete.

Visi dėstytojai, norintys dalyvauti konkurse, kviečiami iki 2018 m. gegužės 25 d. pateikti užpildytą dėstymo sutartį fakultetų tarptautinių programų vadovams/koordinatoriams. Dėstymo sutarties formą bei rekomenduojamų universitetų sąrašus galite rasti čia.

Galima vizito trukmė: trumpiausia – 2 dienos, neįskaitant kelionės, ilgiausia – 6 dienos, įskaitant kelionę. Valandų skaičius: ne mažiau kaip 8 dėstymo valandos.

Atrankoje dalyvaujantys dėstytojai, turintys spec. poreikių, turi galimybę gauti papildomą finansavimą.

Atrankos rezultatai bus skelbiami birželio 4 d. (VDU interneto svetainėje, taip pat kiekvienas atrankoje dalyvavęs dėstytojas bus informuotas el. paštu).

Daugiau informacijos apie Erasmus+ dėstymo vizitų organizavimą, atrankos kriterijus, stipendijų dydžius:

Erasmus+ programos fakultetų koordinatoriai:

• Monika Lisauskaitė (Ekonomikos ir vadybos fakultetas, Socialinių mokslų fakultetas, Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetas ir Teisės fakultetas);
  • Gabrielė Gugytė (Gamtos mokslų fakultetas, Humanitarinių mokslų fakultetas, Informatikos fakultetas, Muzikos akademija, Menų fakultetas ir Katalikų teologijos fakultetas).

Daugiau informacijos

Atrankos skelbimas