Vyks tarptautinė konferencija „The Vital Nature Sign“

Gegužės 19 – 20 d. vyks jubiliejinė dešimtoji tarptautinė mokslinė konferencija „The Vital Nature Sign“, kuri šiais metais organizuojama Lietuvos mokslų akademijoje didžiojoje salėje (Gedimino g. 3, Vilnius).

Konferenciją organizuoja VDU profesoriaus habil. dr. Audriaus Maruškos vadovaujamas VDU mokslo ir tyrimų centras Instrumentinės analizės metodų vystymas ir jų taikymas molekulinei biologinių objektų, sintetinių produktų ir aplinkos analizei“, VDU Gamtos mokslų fakultetas, Šiaurės šalių skirstymo mokslų draugija  ir Lietuvos mokslų akademija.

Konferencijos tikslas – dalintis mokslinių tyrimų rezultatais ir patirtimi

Renginyje kviečiami dalyvauti studentai, tyrėjai, jaunieji ir patyrę mokslininkai, kurie nori pasidalinti savo eksperimentinės veiklos rezultatais ir įvertinimais. Šių metų naujiena – kvalifikacijos kėlimo mokymai tema „Kapiliarinės elektroforezės panaudojimas kokybiniams ir kiekybiniams bandinių tyrimams. Dieną prieš konferenciją (gegužės 18 d.), Kaune, organizatoriai surengs mokymus visiems norintiems susipažinti ir gilinti praktines žinias temomis: bandinio paruošimo kapiliarinei elektroforezei metodai, kapiliarinės elektroforezės metodo sąlygų optimizavimas ir metodo įteisinimo žingsniai, bei metodo praktinis pritaikymas. Organizatorių teigimu, tai puiki galimybė išmokti pritaikyti kapiliarinės elektroforezės metodą aktualių bandinių kokybinei ir kiekybinei analizei.

Dalyvių registracija ir santrauka

Informaciją apie konferencijos naujienas rasite konferencijos internetiniame puslapyje

Kontaktinė informacija:

Gintarė Naujokaitytė