Vyks seminaras meno ir kultūros atstovams

Balandžio 16 d. 11 val. Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Menų fakultete (Muitinės g. 7, 207) vyks seminaras skirtas meno atstovams ir kultūros srities darbuotojams.

Pagrindinės analizuojamos temos: autorių teisės, teisiniai reglamentai, autorinių sutarčių rengimo/sudarymo teoriniai ir praktiniai aspektai.

Šiandieniame ekonominiame ir kasdieniniame gyvenime auga intelektinės kūrybos produktų neteisėtas naudojimas, todėl neišvengiamai kyla klausimai dėl jų naudojimo reglamentavimo ir teisėtumo.  Seminaro metu klausytojams bus suteikiamos teorinės žinios autorių teisių srityje, jie bus supažindinti su teisės aktų reikalavimais, keliamais autorinėms sutartims.

Seminaro lektorius – Arvydas Adamonis – Lietuvos autorinių teisių gynėjų asociacijos (LATGA) muzikos kūrinių skyriaus vedėjo pavaduotojas. Arvydas Adomaitis turi teisinį ir muzikinį išsilavinimą, nuo 1996 metų dirba rengiant, sudarant autorines-licencines sutartis bei prižiūrint jų vykdymą. Taip pat konsultuoja autorius ir kūrinių naudotojus autorių teisės klausimais.

Seminaras nemokamas, norintys dalyvauti turi užsiregistruoti siunčiant laišką adresu:  putramentaite@gmail.com.