Vyks paskaita apie Taivano pilietinę visuomenę

913

VDU Azijos studijų centras kviečia visus, besidominčius Rytų Azija, ir ypač Taivanu, į dar vieną „Time for Asia“ renginį. Šį kartą vyks Taipėjaus misijos Latvijoje vadovo, Jo Ekscelencijos Rong-Chuan Wu paskaita „Dinamiškoji Taivano pilietinė visuomenė“. Taipėjaus misijos vadovas kalbės apie Taivano visuomenės aktyvistus, nevyriausybines organizacijas, jų pasiekimus šalies viduje bei užsienyje, o taip pat ir apie pilietinės visuomenės poveikį Taivano demokratijai ir vystymuisi. Paskaita vyks balandžio 24 dieną, pirmadienį, nuo 11:15 val., VDU (K. Donelaičio g. 52-422).

R.C. Wu buvo paskirtas Taipėjaus misijos vadovu Latvijoje 2016 m. rugpjūčio mėnesį. Prieš tai atstovavo Taivanui Kanadoje, JAV, Dominikoje ir kitose šalyse. R.C. Wu turi tarptautinių santykių magistro laipsnį, įgytą Džordžtauno universitete Vašingtone, JAV.

„Time for Asia“ – tai renginių ciklas, koordinuojamas Azijos studijų centro, kurio metu bus reguliariai pristatomi įdomiausi bei aktualiausi šiuolaikinės Azijos aspektai, koncentruojamasi į politines, socialines, ekonomines tematikas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.