Vyksta „Nordplus“ edukologų intensyvių studijų savaitė

Lapkričio 11–15 dienomis VDU vyksta Edukologijos katedros „Nordplus“ projekto „Comparative Studies in Education with a Focus on Inclusion in a Baltic-Nordic Context (CSEI)“ antroji tarptautinė intensyvių studijų savaitė.

Intensyvių studijų savaitės tikslas – sukurti ir plėtoti tarp dalyvaujančių studentų supratimą ir žinias apie tai, kaip organizuoti mokymą ir mokymosi procesus, siekiant, kad švietimo sistemoje visi būtų lygūs ir vienodai įtraukti, atsižvelgiant į skirtingus besimokančiųjų gebėjimus ir galimybes.

Studentai ir dėstytojai atvyko iš Šiaurės (Danija, Norvegija, Suomija, Švedija) ir Baltijos (Estija, Latvija, Lietuva) šalių. Organizatoriai tikisi, kad studentų įgyta tarptautinė patirtis pagilins ir praplės jų profesines žinias.

„Nordplus“ projekto studentų veiklą koordinuoja VDU Edukologijos katedros prof. dr. Genutė Gedvilienė ir Virginija Bortkevičienė.