Vyks HMF prodekano J. Vaičenonio knygos pristatymas

Kovo 31 d., ketvirtadienį, 17 val., Lietuvos kariuomenės Kauno įgulos karininkų Ramovėje, Didžiojoje salėje (A. Mickevičiaus g. 19) vyks Vytauto Didžiojo universiteto Humanitarinių mokslų fakulteto prodekano doc. dr. Jono Vaičenonio knygos „Lietuvos karyba. Nuo baltų iki XXI amžiaus: kariuomenė, fortifikacija, mūšiai ir karvedžiai“ pristatymas.

Knygos pristatyme dalyvaus istorikas doc. dr. Kastytis Antanaitis (Vytauto Didžiojo universitetas), istorikas bei knygos recenzentas dr. Simonas Strelcovas (Šiaulių universitetas), istorikas bei leidyklos „Šviesa“ projektų vadovas Dalius Rakutis ir knygos autorius istorikas doc. dr. Jonas Vaičenonis (Vytauto Didžiojo universitetas).

Pristatymo metu knygą bus galima įsigyti už specialią kainą.