Vyko VDU dėstytojų ir studentų vakaras

Kovo 2-osios dienos vakarą Vytauto Didžiojo universiteto bendruomenės nariai susirinko į „PuntoJazz“ palėpę, kurioje vyko universiteto bendruomenės vakaras „TIMEOUT“, skirtas paneigti nerūpestingų studentų ir nuobodžių dėstytojų mitą.

Renginio repertuaru – smagiomis individualiomis ir komandinėmis užduotimis bei universiteto atlikėjais – rūpinosi VDU Verslo praktikų centro „Verslumo akademijos“ dalyviai, kurių iniciatyva ir gimė bendruomeniškumą universiteto aplinkoje skatinančio renginio idėja.

Vakaras prasidėjo nuo mišrių dėstytojų ir studentų grupių subūrimo. Pagrindinis komandų tikslas buvo kuo geriau įvykdyti užduotis ir susipažinti su naujais žmonėmis iš įvairių fakultetų, atvykusiais smagiai praleisti popietę. „Verslumo akademijos“ dalyvių parengtos užduotys buvo įvairios ir nuotaikingos: komandoms reikėjo atspėti užšifruotas dainas, atlikti logines užduotis, priimti „Marshmallow challenge“ bei išmokti skaityti ir suprasti vienas kitą tik iš lūpų.

Pertraukėlių metu publikai muzikinius pasirodymus parengė VDU studentės – Beta Žeimytė ir Ligita Kazlauskaitė. Vakaro pabaigoje lyderėmis tapusių komandų laukė rėmėjų įsteigti prizai. Trys geriausiai pasirodžiusios grupelės laimėjo „NEO Kaunas“ pakvietimus į boulingo ir biliardo klubą, o likusioms komandoms buvo įteikos VDU atributikos dovanėlės. Vido iš VDU – internetinio universiteto studento – iniciatyva dviems merginoms, laimėjusioms Facebook paskyroje paskeltą konkursą, įteikti VDU džemperiai ir puodeliai su universiteto inicialais.

Organizatoriai dėkoja dalyviams, atėjusiems ir nepabijojusiems lietaus, rėmėjams bei vakarą praskaidrinusioms atlikėjoms. Tikimasi, kad šis bendruomeniškumą skatinantis renginys įvyks dar kartą ir pritrauks dar daugiau veiklių dėstytojų bei entuziastingų studentų.