Vyko šventiniai diplomų įteikimo renginiai (VIDEO,FOTO)

Birželio 19–21 dienomis Vytauto Didžiojo universitetas kvietė dalyvauti šventiniuose diplomų įteikimo renginiuose.

Kaip ir kasmet, naujieji absolventai pasidalino šios ypatingos progos džiaugsmu su visais šventės dalyviais ir šiltai atsisveikino su savo Alma Mater. Diplomai buvo įteikti visų devynių VDU fakultetų ir Muzikos akademijos absolventams.

Šiemet VDU studijas iš viso baigė 1848 absolventai: 1252 jų – pirmosios pakopos, 543 – antrosios, 53 – laipsnio nesuteikiančias studijas. Nuo universiteto atkūrimo 1989 m., iš viso VDU fakultetai jau išlydėjo net 25618 absolventus. Ypač išaugo gretutinių studijų populiarumas: 2012 m. gretutinių studijų baigimo pažymėjimus gavo 40 VDU absolventų, o šiuo metu gretutines studijų programas universitete pasirinkę net 400 studentų.

Kviečiame žiūrėti videoreportažą, kurį parengė Kristijonas Jakubsonas (k.jakubsonas@vkt.vdu.lt).

Šventinius renginius tradiciškai pradėjo šv. Mišios, vykusios birželio 19 d., antradienį, 9 val., Kauno Šv. Apaštalų Petro ir Povilo arkikatedroje bazilikoje (Vilniaus g. 1).

Tą pačią dieną prasidėjo ir diplomų įteikimai: Kauno valstybinės filharmonijos Didžiojoje salėje (L. Sapiegos g. 5) 10 val. vyko Ekonomikos ir vadybos fakulteto bakalauro studijų absolventų šventė, o 12 val. ten pat su VDU bendruomene atsisveikino šio fakulteto magistrantūros ir neakivaizdinių bakalauro studijų absolventai. 14 val. toje pačioje salėje iškilmingai studijų laikotarpį pabaigė Muzikos akademijos absolventai, o 16.30 val. – ir baigusieji Gamtos mokslų fakultetą. Diplomai Teisės fakulteto absolventams buvo įteikti 15 val., VDU Didžiojoje auloje (Gimnazijos g. 7).

Birželio 20 d. Kauno valstybinės filharmonijos Didžiojoje salėje rinkosi Socialinių mokslų fakulteto absolventai. 10 val. džiaugsmingą šventę čia sutiko Karjeros ir profesinio konsultavimo, Sociologijos bakalauro studijų; Kultūrinių grupių studijų, Socialinės antropologijos, Švietimo vadybos, Taikomosios sociologijos magistrantūros studijų bei Pedagogikos ištęstinių studijų absolventai. Nuo 12 val. ten pat įsimintinomis akimirkomis džiaugėsi ir baigusieji Psichologijos bakalauro bei Mokyklinės, Organizacinės ir Sveikatos psichologijos magistrantūros studijas, o 14 val. – ir Socialinio darbo bakalauro bei magistro studijų absolventai. VDU renginius filharmonijoje tą dieną vainikavo diplomų įteikimai Informatikos fakulteto bakalauro ir magistro studijų absolventams. Tuo tarpu VDU Didžiojoje auloje 14 val. gražią šventę minėjo naujieji Menų fakulteto bakalauro ir magistrantūros absolventai.

Paskutiniąją diplomų įteikimų dieną, birželio 21 d., dauguma renginių vėl vyko Kauno valstybinėje filharmonijoje. Čia, Didžiojoje salėje, pirmieji šventė Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto absolventai: 10 val. sveikinimų ir linkėjimų klausėsi bakalauro, o 12 val. – magistrantūros studijų absolventai. Likusią šventės dalį filharmonijoje minėjo Humanitarinių mokslų fakulteto studentai. 14 val. čia diplomai buvo įteikti Lietuvių, Anglų, Prancūzų filologijos, Vokiečių kalbos ir kultūros bakalauro bei Taikomosios anglų kalbotyros, Taikomosios lietuvių kalbotyros, Literatūros ir spaudos bei Verslo komunikacijos vokiečių kalba magistrantūros studijų absolventams. 16 val. filharmonijoje taip pat buvo pasveikinti Etnologijos, Filosofijos, Istorijos bakalauro studijų, Lyginamųjų kultūrų studijų, Lietuvos istorijos, Migracijos politikos ir lietuvių diasporos istorijos ir Praktinės filosofijos magistrantūros studijų absolventai. Katalikų teologijos fakulteto bakalauro ir magistrantūros studijų absolventams diplomai buvo įteikti 12 val., VDU Didžiojoje auloje (Gimnazijos g. 7).

Šventiniai diplomų įteikimo VDU absolventams renginiai