Vyko studentų neliteratūrinio teksto vertimo konkursas

Birželio 18 d. VDU HMF Anglų filologijos katedroje vyko kasmetinio studentų neliteratūrinio teksto vertimo konkurso nugalėtojų apdovanojimas. Dalyvauti šių metų konkurse užsiregistravo dar daugiau norinčių nei praėjusiais mokslo metais – net 34 studentai iš 4 Vytauto Didžiojo universiteto fakultetų, norintys patikrinti savo anglų ir lietuvių kalbos žinias. Gausiausią dalyvių būrį tradiciškai sudarė Anglų filologijos katedros studentai.

2012 metų vertimo konkurso rezultatai komisiją šiek tiek nustebino. I vietą laimėjo Dovilė Stumbrytė, PMDF III kurso studentė, o II-ji vieta atiteko Monikai Vitkauskaitei, Anglų filologijos II kurso studentei. Kadangi Agnės Poderytės (Anglų filologija, III kursas) ir Audriaus Sabūno (GMF, II kursas) darbai buvo panašūs, jie pasidalijo III-IV vietas.

Konkursas organizuotas jau ketvirtą kartą. Šio konkurso mecenatė  – VDU absolventė Giedrė Matelytė, nuo 2003 metų dirbanti Europos Parlamento lietuvių kalbos vertimų skyriuje.