Visos naujienos

Universitete – Adelphi universiteto prof. Carol S. Cohen paskaita

Spalio 18 d., ketvirtadienį, 8.45–11 val., VDU Socialinių mokslų fakultete (Jonavos g. 66-325) viešą paskaitą-seminarą surengs profesorė Carol S. Cohen iš Adelphi universiteto (Niujorkas). Paskaitos tema – „Kelias į socialinį darbą“ („Journey to Social Work“).

Seminare – apie studijų ir tyrimų galimybes Vokietijoje

Spalio 23 d., trečiadienį, Vytauto Didžiojo universitete lankysis Vokietijos akademinių mainų tarybos (DAAD) atstovas Dr. Heiko F. Marten. Jis ves informacinį seminarą apie DAAD stipendijų programas, skirtas studentams ir mokslininkams, bei pristatys DAAD siūlomas stipendijas 2019-2020 mokslo metams.

Vyks filmo „Kaunas. Sugiharos ir Japonijos ženklai“ peržiūros

Spalio 18-19 dienomis vyks VDU Azijos studijų centro sukurto dokumentinio filmo „Kaunas. Sugiharos ir Japonijos ženklai“ peržiūros. Kino juosta bus rodoma net trijuose skirtinguose miestuose: Druskininkuose,  Stepono Kairio gimtuosiuose Kurkliuose ir Anykščiuose.

VDU Menų fakulteto absolventės teatrą kviečia patirti namuose

Pirmąjį kartą spalio 25–28 dienomis Kaune vyksiantis teatro festivalis „Namas Nr. 1“ klausia: „Kur gyvena teatras?“ ir iš karto pabando į šį klausimą atsakyti: teatras gali gyventi visur, kad ir pas Jus namuose. Teatras nusiima karūną, lipa nuo scenos, uždega šviesą, įsispiria į šlepetes ir įsitaiso ant sofos! Kodėl gi ne?

„Verslumo akademija“ – Europos verslumo skatinimo projektų trejetuke

Kasmet vykstančiuose Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimuose renkamas geriausias prie verslumo vystymo prisidedantis projektas. Šiemet nominacijoje „Investicijos į verslumo įgūdžius“ geriausiųjų trejetuke atsidūrė ir VDU Verslo praktikų centras su savo organizuojamu projektu „Verslumo akademija“.

Universitetuose – VDU Verslo praktikų centro sumanios praktikos

Pirmą kartą plačiai pasaulyje taikomas Sumaniųjų praktikų modelis pradedamas įgyvendinti penkiose didžiausiose Lietuvos aukštosiose mokyklose: Vytauto Didžiojo, Vilniaus, Klaipėdos, Kauno technologijos ir Vilniaus Gedimino technikos universitetuose. Projektą įgyvendina ir gerąja patirtimi su kitais universitetais dalinasi VDU Verslo praktikų centras, verslumo ugdymo lyderis Lietuvoje.