Visos naujienos

„Entrepreneris 4“ – sėkmės istorijos ir iššūkiai

Rugsėjo 20 d. VDU Verslo praktikų centras labiausiai motyvuotus universiteto studentus kvietė sudalyvauti ir savo jėgas išbandyti renginyje „Entrepreneris 4“.

S. Lozoraičio stipendijos laimėtoja – E. Giedraitytė

VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto Diplomatijos ir tarptautinių santykių magistrantūros programos pirmakursei Emilijai Giedraitytei už aukštus pasiekimus mokslinėje veikloje paskirta Lozoraičių vardinė stipendija. Stipendiatė jau nuo sausio mėnesio galės atlikti praktiką LR ambasadoje Romoje.

Dėstytojas iš Vengrijos – apie kultūros vertybes

Rugsėjo 25 d., pirmadienį, 13 val., VDU daugiafunkciame mokslo ir studijų centre (V. Putvinskio g. 23-103) vyks vizituojančio dėstytojo dr. habil. Huszár Zoltán iš Pésc universiteto (Vengrija) vieša paskaita apie kultūros vertybių pažinimą ir UNESCO paveldą.

„Šiaurės Kasablankos akademijoje“ – prof. S. Sužiedėlis

Rugsėjo 26 d., antradienį, 17 val., Sugiharos namuose (Vaižganto g. 30), Milersvilio universiteto profesorius emeritas ir VDU Garbės daktaras Saulius Sužiedėlis skaitys paskaitą „Lietuviai ir žydai Holokausto išvakarėse“.

In memoriam. Profesoriui Leonidui Donskiui atminti

Rugsėjo 21 d. minimos vieno labiausiai gerbiamų Lietuvos mąstytojų, filosofo, VDU profesoriaus Leonido Donskio netekties metinės. Gerbiamam ir mylimam kolegai, bičiuliui skirtos Mišios bus aukojamos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų (Vytauto Didžiojo) bažnyčioje (Aleksoto g. 3, Kaunas) 18 valandą.

Kamane.lt diskusija „Šiandienio Lietuvos teatro veidas“

Liepos 3 d. Kauno menininkų namuose vyko antroji Kamane.lt diskusija, kurioje aptartas neseniai pasibaigęs 2016–2017 metų teatro sezonas. Diskusijoje dalyvavo Vytauto Didžiojo universiteto Menų fakulteto teatrologai: Menų fakulteto dekanė, profesorė Jurgita Staniškytė, Teatrologijos katedros vedėjas, docentas Edgaras Klivis ir Teatrologijos katedros doktorantė Kristina Steiblytė. Diskusiją moderavo teatrologė, VDU Menų fakulteto Teatrologijos katedros doktorantė Deimantė Dementavičiūtė-Stankuvienė.