Visos naujienos

Universitetai kreipėsi į Seimą ir Vyriausybę

Aleksandro Stulginskio (ASU) ir Vytauto Didžiojo (VDU) universitetai pritaria Seimo ir Vyriausybės deklaruojamam mokslo ir studijų pertvarkos tikslui konsoliduoti išskaidytą Lietuvos aukštųjų mokyklų tinklą, siekiant spręsti valstybės funkcionavimui svarbias švietimo, mokslo ir kultūros problemas, stiprinti mokslo ir studijų potencialą, tarptautinį konkurencingumą, kelti studijų ir mokslo kokybę, siekti glaudesnio mokslo ir verslo bendradarbiavimo.

VDU Kamerinis orkestras išleido antrą kompaktinį diską

Praėjus keliems metams po pirmosios orkestro kompaktinės plokštelės ,,Ekspresija“ pasirodymo Lietuvai ir pasauliui pristatomas naujas leidinys – dvigubas autorinės Liutauro Janušaičio kūrybos kompaktinis diskas, įrašytas kartu su VDU kameriniu orkestru bei kitais atlikėjais „Two Different Sides“.

Vizito Stokholme metu – Rytų Azijos studijų patirtys

Gegužės 15-20 d. Azijos studijų centro vadovas Aurelijus Zykas viešėjo Stokholme pagal „Erasmus+“ darbuotojų mainų programą.

Šįmet „Verslumo akademijoje“ – beveik šimtas absolventų

Beveik šešis mėnesius trukusi „Verslumo akademijos“ programa pasiekė finišo tiesiąją. Gegužės 17 dieną VDU Verslo praktikų centro akademijos studentai kartu su „Kaunas 2022“ bendrakūrybinės praktinės mokymų programos „Kauno iššūkis“ 9 – 11 klasių moksleiviais, po intensyviai trukusių darbų ir kruopščiai gvildentų idėjų, savo rankose pagaliau turi baigimo diplomus.

VDU studentams – nauja spausdinimo sistemos paslauga

Studentai nuo šiol savitarnos būdu gali naudotis VDU pastatuose esančiais bendro naudojimosi spausdintuvais/ kopijavimo aparatais. Dokumentus spausdinimui iš savo universitetinio elektroninio pašto galima atsiųsti į tarnybinį elektroninį paštą ir atsispausdinti prie bet kurio spausdinimo įrenginio studentui patogiu metu.

VDU ir KMN kviečia į „Putvinskio gatvės dieną“

Gegužės 27 dieną Kaune miesto širdyje pirmą kartą bus organizuojama „Putvinskio gatvės dienos“ šventė, inicijuojama Kauno menininkų namų ir Vytauto Didžiojo universiteto daugiafunkcinio mokslo ir studijų centro. Šventės metu miesto gyventojai ir svečiai turės galimybę dalyvauti po atviru dangumi vyksiančiose kultūrinėse bei edukacinėse programose, susipažinti su kaimynais ir dalintis šios gatvės istorijomis.