Visos naujienos

Įtakingiausiųjų sąraše – prof. L. Mažylis ir prof. T. Venclova

DELFI projekte „Lietuvos įtakingieji 2018“ tarp įtakingiausių šalies visuomenininkų pateko istorikas, VDU profesorius Liudas Mažylis, užėmęs antrą vietą, ir poetas, publicistas, literatūros tyrėjas, VDU Garbės daktaras prof. Tomas Venclova, kuris pateko į įtakingiausiųjų dešimtuką.

VDU Verslo praktikų centro mentoriai stažavosi Suomijoje

Rugpjūčio pradžioje VDU Verslo praktikų centro mentoriai keliavo į Aalto Universiteto „Start-up“ centrą Helsinkyje ir dalyvavo „International Design Business Management“ (IDBM) bei tarptautinės kompanijos „Courage Ventures“ atstovų organizuotoje Dizaino ir inovacijų mokymų (angl. „Design and innovation training“) programoje.

Studentų registracija į 2018 m. rudens semestro studijų dalykus

Nuo rugpjūčio 24 d. prasideda pirmasis registracijos į studijų dalykų paskaitas, seminarus ir laboratorinius darbus 2018/2019 m. m. rudens semestrui etapas. Registracija vyks tik elektroniniu būdu, prisijungus prie VDU Studentų savitarnos portalo.

Kauną užplūdusių užsieniečių bendras siekis – tautų ir kalbų draugystė

Kol daugelis vasarą naudojasi galimybe pailsėti nuo studijų ar darbo, Vytauto Didžiojo universitete (VDU) tai laikas, kai į Kauną kiekvienais metais atvyksta studentai iš įvairių pasaulio šalių.

Absolventų stipendijos dėka – praktika Vienoje

Ketvirtoji kasmetinė VDU politikos mokslų absolventų stipendija 2018 m. buvo paskirta VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto magistro programos „Diplomatija ir tarptautiniai santykiai“ absolventei Monikai Valentukonytei.

Vyksta registracija į atviras VDU e-studijas

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) nuo rugpjūčio mėnesio pradeda registraciją į atviras e-studijas.