Visos naujienos

Kauno tyrinėjimo objektas – kiekvieno mūsų istorija

VDU kovo 18 d. organizuoja svarbiausią regiono jaunųjų istorikų renginį – penktą kartą vyksiančią Kauno istorijos olimpiadą. Joje kviečiami dalyvauti Kauno miesto ir rajono 5–12 klasių mokiniai, besidomintys lokaline istorija.

Kokia Europos Parlamento vieta ES politinėje sistemoje?

Vasario 28 d., antradienį, 11.15 Vytauto Didžiojo universitete (Gedimino g. 44, 202 aud.) Europos Parlamento informacijos biuro Lietuvoje atstovas dr. Robertas Pogorelis skaitys paskaitą apie Europos Parlamento reikšmę ir vietą Europos Sąjungos politinėje sistemoje.

Socialinė antropologija: kur slypi verslo sėkmė?

VDU Socialinių mokslų fakulteto Socialinės antropologijos centras vasario 27 dieną, pirmadienį, 17 val. (Donelaičio g. 52, 404 aud.) kviečia į seminarą „Socialinės antropologijos vertė: verslo antropologijos atvejis“.

Netiesioginė totalitarizmo prievarta

Naujausiame spausdintame „Kultūros barų“ numeryje (2017 m. Nr. 2) pasirodė VDU Filosofijos ir socialinės kritikos katedros docentės dr. Rasos Baločkaitės išverstas Anne Marie Roviello straipsnis „Netiesioginė totalitarizmo prievarta“.

Knygos pristatyme: Lietuvos vokiečių likimų diskusijos

Vasario 28 d. (antradienį), 16 val., Prezidento Valdo Adamkaus bibliotekoje-muziejuje (S. Daukanto g. 25, 3 aukšte) vyks susitikimas su rašytoja Jutta Noak.

Danijos ambasadorius Lietuvoje skaitys paskaitą VDU

VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetas kovo 2 d. 15:15 val. kviečia visą universiteto ir Kauno miesto bendruomenę į VDU daugiafunkciame mokslo ir studijų centre (V. Putvinskio g. 23, 103 aud.) vyksiančią Danijos ambasadoriaus Lietuvoje Dan E. Frederiksen viešą paskaitą tema: „Danija pasaulyje: užsienio politikos prioritetai ir veiksmai“.