Visos naujienos

Apie gyvenimą miške

„Ar gali jauni žmonės geriau išmokti gyventi, nei iškart pradėdami gyvenimo eksperimentą?“, – veikale „Voldenas“ prieš pusantro šimtmečio rašė amerikiečių rašytojas, filosofas ir humanistas Henry David Thoreau, kurio pastebėjimai išlieka aktualūs iki šiol, ypač kalbant apie kreivaračiame vežime nudundėjusią ar tebedundančią Lietuvos aukštojo mokslo reformos idėją.

VDU studijų programos – vienos stipriausių šalyje

Studijų kokybės vertinimo centras (SKVC) pateikė 2010-2016 metais atliktų vykdomų studijų programų vertinimų rezultatų apžvalgą Lietuvos aukštosiose mokyklose.

Įtraukus ugdymas visų vaikų ugdymo kokybei

Dalis Lietuvos vaikų dėl negalios mokosi atskirti nuo savo bendraamžių, nuo įprasto mokymosi proceso ir bendravimo bei savęs realizavimo bendruomenėje. Tai – diskriminacija ir žmogaus teisių pažeidimas, kurį įvardija ir Jungtinės Tautos.

VDU skelbia naudotų automobilių aukcioną

Vytauto Didžiojo universitetas  skelbia pripažinto nereikalingu turto pardavimą viešame prekių aukcione, kuriame bus parduodami naudoti automobiliai.

Vyksta priėmimas į Pedagogiką Kaune ir Marijampolėje

Vytauto Didžiojo universitetas, vykdantis studijas, paremtas artes liberales (liet. laisvieji menai) principais, nuo liepos 17 dienos skelbia papildomą priėmimą į nefinansuojamas vietas profesinių studijų programoje „Pedagogika“ Kaune ir Marijampolėje.

VDU botanikos sode skleidėsi „Kvapų naktis“

Vytauto Didžiojo universiteto botanikos sode šurmuliavo tūkstančiai gamtos mylėtojų, susirinkę išskirtinei pažinčiai su kvepiančiu, nepažintų formų, skonių ir savybių augalų pasauliu.