Visos naujienos

VDU Studentų atstovybė kviečia dalyvauti apklausoje

VDU Studentų atstovybė, siekdama studentų savivaldos veiklos efektyvumo, vykdo apklausą apie organizacijos įvaizdį ir pasitikėjimo lygį.

D.Pabiržis: „Politologija – geriausia gyvenimo mokykla“

VDU Politikos mokslai yra viena populiariausių socialinių mokslų studijų programų, kuri yra puikiai įvertinta nacionalinių ir tarptautinių ekspertų.

VDU bendradarbiauja su Lietuvos dendrologų draugija

Kovo 22 d. Vytauto Didžiojo universitetas ir Lietuvos dendrologų draugija pasirašė bendradarbiavimo sutartį.

Švietimo politika turi būti paremta mokslo tyrimais

Iniciatyva pakelti stojamojo balo kartelę iki 4 balų, kurią palaiko ir gina kai kurie universitetai ir mokslo stebėsenos centrai, rodo redukuotą, mechanistinį požiūrį į aukštojo mokslo valdymo instrumentus. Ši pozicija nepagrįsta jokiais tyrimais dėl galimų pasekmių ir yra tik dar viena viešųjų ryšių akcija. „Nors duomenys rodo, jog padidinus stojamąjį balą iki 4 labiausiai nukentės tiksliųjų mokslų studijų programos, rodos, siekiama sau įsišauti į koją. Tyrimais neparemtos manipuliacijos viešojoje erdvėje tik rodo tam tikrų įstaigų požiūrį į žmones kaip „bandomuosius triušius“, – teigia ES FRA Valdančiosios tarybos narė, teisininkė, VDU mokslo prorektorė Julija Kiršienė.

Rytų Azijoje – nauji VDU partneriai

Praėjusią savaitę VDU Azijos studijų centras baigė sutarčių pasirašymo procedūrą su dviem naujais partneriais Rytų Azijoje. Iš viso partnerinių institucijų šiame regione skaičius išaugo iki 38.

D. Moore paskaitoje: kaip susikurti norimą ateitį?

Balandžio 6 d., ketvirtadienį, 18 val. VDU Karjeros centras kviečia į susitikimą su Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) kompanijos „Southwestern Advantage“ prezidentu Dan Moore.