Visos naujienos

Lietuvių pasaulio pakraščiuose – Argentina ir Urugvajus

Sausio 18 d., 16 val. Prezidento Valdo Adamkaus bibliotekoje-muziejuje (S. Daukanto g. 25) vyks istoriko, prof. Egidijaus Aleksandravičiaus kelionės po Argentiną ir Urugvajų vaizdo įspūdžių aptarimą.

Studento atradimai: unikalios naujovės maisto pramonėje

Prieš metus lietuvio studento įkurta įmonė gamina neįprastus, šalyje mažai matytus produktus – sausą medų, maistą su „gerosiomis“ bakterijomis ir sausainius iš jogurto. Atradimai buvo sukurti pasitelkus vienus moderniausių ir brangiausių biotechnologijos metodų, kurie iki šiol Lietuvoje nebuvo plačiai pritaikyti: liofilizaciją ir purkštuvinį džiovinimą.

VDU dalyvaus aukštųjų mokyklų mugėse Kaune ir Vilniuje

Sausio 18 d. Kaune ir vasario 2-4 d. Vilniuje vyksiančios studijų mugės simbolizuoja 2017 metų abitūros egzaminų ir stojimų į aukštąsias mokyklas maratono pradžią. Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) taip pat jungiasi prie maratono dalyvių, kur aukštojo išsilavinimo finišo siekiantiems moksleiviams, jų mokytojams ir tėvams, ar studijas ketinantiems tęsti studentams, universiteto komanda bus pasiruošusi atsakyti į visus rūpimus klausimus.

VDU vyks diplomų įteikimo šventė

Sausio 27 d., penktadienį, 12 val. VDU Didžiojoje salėje (S. Daukanto g. 28) vyks Vytauto Didžiojo universiteto diplomų įteikimo šventė.

Laisvės premijos įteiktos V. Adamkui ir V. Landsbergiui

Sausio 13-ąją, Laisvės gynėjų dieną, istorinėje Lietuvos Respublikos (LR) Seimo Kovo 11-osios Akto salėje, po iškilmingo Laisvės gynėjų dienos minėjimo, įteiktos 2016 metų Laisvės premijos.

Konferencijoje – apie sveikatą ir aplinkosaugą

Gegužės 3–5 d. vyks 23-oji tarptautinė mokslinė-praktinė konferencija „Žmogaus ir gamtos sauga 2017“, kurios vienas organizatorių – Vytauto Didžiojo universitetas.