Visos naujienos

VDU rektorius J. Augutis: „Sausio 1 d. trys universitetai taps vienu“

2019 m. sausio 1 d. trys universitetai taps vienu VDU, kuris bus plačiausios aprėpties Lietuvoje. Tai didelė atsakomybė. Kita vertus, tokio masto žingsniui įkvepia faktas, jog VDU, LEU ir ASU skirtingų patirčių ir kompetencijų sinergija leidžia pagal geriausias Vakarų universitetų praktikas telkti pačių įvairiausių krypčių mokslininkus.

Kamerinis orkestras kviečia į gimtadienio ir Naujųjų metų koncertus

VDU Kamerinis orkestras kviečia į du renginius, be kurių paskutinis metų mėnuo Kaune muzikos gerbėjams jau sunkiai įsivaizduojamas. Gruodžio 13 dieną orkestras švęs septintąjį gimtadienį, o Naujųjų metų išvakarėse kvies išlydėti senuosius su šventiška Johano Štrauso muzika.

Diskusijoje – Lietuvos ir Lenkijos santykių patirtys ir perspektyvos

Gruodžio 18 d., antradienį, 17 val. Kauno istorijos centras kviečia į buvusio Lenkijos Respublikos karo atašė Lietuvos Respublikai (1938-1939 m.) Leon Mitkiewicz knygos „Lietuva ir Lenkija. Tarpusavio santykiai iki 1939 m.“ („Litwa i Polska. Stosunki wzajemne do roku 1939“, 2018, Toruń) knygos pristatymą ir akademinę diskusiją, tema „Lietuva ir Lenkija: kaimyninių santykių patirtys ir perspektyvos“.

Aktyviausi VDU doktorantai kviečiami dalyvauti konkurse

Vyksta VDU Aktyviausių doktorantų konkursas. Šio konkurso fondą sudaro 2700 eur, iš kurio aktyviausiems doktorantams bus skiriamos vienkartinės stipendijos.

VDU surengė mokymus dėstytojams iš Ukrainos

Gruodžio 3-5 dienomis VDU viešėjo dėstytojai iš Ukrainos – svečiai čia atvyko kaip „Erasmus+“ projekto „Rethinking Regional Studies: The Baltic-Black Sea Connection” dalyviai. Projekte VDU atstovauja Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetas, o jo tikslas – europeizuoti projekte dalyvaujančių Odesos, Lvivo, Mariupolio bei Kijevo universitetų (Ukraina) magistro programas politologijos srityje.