Visos naujienos

Konferencijoje – aktualūs sociologijos ir antropologijos tyrimai

Balandžio 20 d., penktadienį, VDU Sociologijos katedra ir Lietuvos sociologų draugija kviečia į IV-ąją nacionalinę jaunųjų sociologų ir antropologų konferenciją „Aktualūs sociologijos ir antropologijos tyrimai: problemos ir kontekstai“, kuri vyks VDU Socialinių mokslų fakultete (Jonavos g. 66, Kaune).

VDU skelbia materialiojo turto negyvenamų patalpų nuomos konkursą

Vytauto Didžiojo universitetas skelbia valstybės materialiojo turto negyvenamų patalpų viešą nuomos konkursą 47,5 kv. m ploto pastato stogo, adresu Vaškų 1 g. Kaunas, unikalus numeris 1998-7004-8334, telekomunikacijos įrangai sumontuoti. Pradinė kaina – 7 € be PVM už 1 m2 mėnesiui.

SKVC programų akreditavimo sąraše – visos VDU programos akredituotos

Studijų kokybės vertinimo centras (SKVC) paskelbė atnaujintą studijų programų akreditavimo sąrašą, kuriame akredituotos visos Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) programos. Vienintelė išimtis – Teologijos krypties studijos, kurias tvirtina ne SKVC. Vadovaujantis Lietuvos ir Šventojo Sosto sutartimi, dėl šių studijų VDU kreipsis į Katalikiškojo švietimo kongregacijos AVEPRO agentūrą.

Tarptautinėje diskusijoje aptars pasaulinį vystomąjį bendradarbiavimą

Balandžio 19 d., ketvirtadienį,  11.00 val. VDU Mažojoje salėje (S. Daikanto g. 28)  vyks tarptautinė diskusija apie pasaulines vystomojo bendradarbiavimo problemas ir tarptautinių organizacijų politines darbotvarkes, siekiant jas spręsti. Taip pat bus aptariami atskirų šalių nacionaliniai prioritetai šioje srityje.

Tarptautiniame forume – Europos kultūros sektoriaus profesionalai

„Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ kviečia projekto partnerio, Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) bendruomenę į pirmąjį tarptautinį forumą, kuriame bus pristatoma Europos Komisijos vykdoma Europos kultūros sostinių programa ir skatinamas tarptautinis kultūros sektoriaus bendradarbiavimas.

Diskusijoje analizuos migrantų integraciją Lietuvoje

VDU Sociologų klubas kviečia į II-ąją ciklo „Gal kavos?“ diskusiją „Migrantai Lietuvoje: integracija kultūrinio konflikto akivaizdoje“.