Visos naujienos

Ceremonijoje – Tolerancijos žmogaus ir Leonido Donskio premijos

Sugiharos fondas „Diplomatai už gyvybę“ kviečia dalyvauti  2017 metų Tolerancijos žmogaus ir Leonido Donskio premijos įteikimo iškilmingoje ceremonijoje, kuri įvyks 2018 m. vasario 25 d., sekmadienį, 15 val. Vytauto Didžiojo universiteto Didžiojoje auloje (Gimnazijos g. 7, Kaunas).

VDU vyks susitkimas su ispanų rašytojais

Vasario 24 dieną, šeštadienį, 11 val., Vytauto Didžiojo universiteto daugiafunkciame mokslo ir studijų centre (V. Putvinskio g. 23, 312 aud.) vyks susitikimais su rašytojais iš Ispanijos, kurį organizuoja Miguelio de Cervanteso ispanų kalbos ir kultūros klubas.

Vilniaus knygų mugėje – VDU renginiai

Vasario 22-25 d. Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ (Laisvės pr. 5) vyks „Vilniaus knygų mugė 2018“, kurioje aktualiausias diskusijas ir knygų naujienas pristatys Vytauto Didžiojo universitetas. VDU stendas mugėje bus įsikūręs 3-oje „Litexpo“ salėje (Nr. 3.11).

Prof. L. Mažylis: „Kad užbaigčiau knygą, teko peržengti visas baimes“

VDU profesorius politologas Liudas Mažylis šiemet Vilniaus knygų mugėje pristatys savo knygą „99 metai po įvykio“. Tai – jo pirmoji grožinės literatūros knyga. Paprašytas apibūdinti knygos žanrą, rašytojas sako, jog tai – veiksmo dokumentika. Pasitelkęs fantaziją, L. Mažylis drąsiai kalba apie Vasario 16-osios Akto suradimo aplinkybes.

Šiandien – VDU Darbo tarybos rinkimai

Nuo 2017 m. liepos 1 d. įsigaliojus naujajam Darbo kodeksui darbo tarybos tapo privalomos darbovietėse, kuriose vidutinis darbdavio darbuotojų skaičius yra 20 ir daugiau darbuotojų. 2017 m. gruodžio 29 d. rektoriaus įsakymu Vytauto Didžiojo universitete sudaryta Darbo tarybos rinkimų komisija, kuri per 2 mėnesius suorganizuos universiteto Darbo tarybos rinkimus. Į Darbo tarybą, atsižvelgiant į vidutinį universiteto darbuotojų skaičių, turės būti išrinkta 11 narių. Darbo tarybos nariais galės būti renkami visi darbuotojai, sulaukę aštuoniolikos metų ir kurių darbo santykiai su universitetu trunka ilgiau kaip 6 mėnesius. Darbdavys ir jam atstovaujantys asmenys negalės būti Darbo tarybos nariais.

Daugiausia Signatarų stipendijų – pasirinkusiems ugdymo mokslus

Pirmas žingsnis mokytojo profesijos prestižo kėlimo link jau žengtas. Vyriausybė pritarė Švietimo ir mokslo ministerijos siūlymui geriausiems Lietuvoje studijas pasirinkusiems abiturientams įsteigti Signatarų stipendijas. Jas kasmet gaus 20 abiturientų.