Visą rugsėjį VDU veikia paroda knygoms

Šiuo metu prie V. Biržiškos skaityklos (K. Donelaičio g. 52, II a. fojė) iki rugsėjo mėn. pabaigos veikia paroda „Mažiausios, didžiausios, gražiausios … knygos!“.

Mokslo metų pradžiai skirtoje parodoje eksponuojamos mažiausios, didžiausios, geriausios ir gražiausios knygos iš VDU bibliotekos fondų. Parodoje pristatomos pačios įvairiausios knygos – nuo 3 iki 38 cm dydžio, sveriančios vos kelis gramus ir beveik 20 kilogramų. Tarp įdomiausių leidinių – maldynai iš Broniaus Kviklio kolekcijos: su užraktais, Šventosios Mergelės Marijos, Angelo, Rožinio iliustracijomis. Parodoje taip pat galima susipažinti su Metų knygos rinkimų nugalėtojomis:  geriausiomis 2007–2011 m. bei gražiausiomis 2008–2010 m. knygomis.