Viešoje paskaitoje-diskusijoje prisimins J. F. Kennedy

Lapkričio 20 d., trečiadienį, 18 val. VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakultete (Gedimino g. 44–302) vyks Akademinio politologų klubo ir dėstytojo Giedriaus Česnako organizuojama vieša paskaita ir diskusija „J. F. Kennedy: ką mes galime padaryti dėl savo šalies?“.

Renginio organizatoriai kviečia visus, neabejingus vieno iškiliausių JAV prezidentų atminimui, atvykti ir dalyvauti viešoje paskaitoje ir diskusijoje, prisimenant Johną Fitzgeraldą Kennedy, jo nuveiktus darbus ir vizijas.

Renginio metu pranešimus skaitys JAV ambasados Lietuvoje atstovas, LR Seimo narys Petras Auštrevičius, Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos narys Andrius Palionis bei VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto dėstytojai dr. Gerda Jakštaitė ir Giedrius Česnakas. Minint 50-ąsias prezidento mirties metines, diskusijos dalyviai ne tik prisimins JAV prezidento gyvenimą ir palikimą, bet ir diskutuos su studentais apie pilietinį aktyvumą ir atsakomybę savo šaliai. Diskusija vyks anglų kalba, o ją moderuos doktorantė Danguolė Bardauskaitė.

Akademinis politologų klubas yra viena produktyviausių VDU studentų iniciatyvų – tai aktyviai Kauno mieste ir už šalies ribų jau 14 metų veiklas inicijuojanti jaunimo nevyriausybinė organizacija. Klubo dėka apsijungusių jaunų žmonių iniciatyvos ir pilietinės veiklos interesai prisideda prie Kauno viešosios intelektualinės erdvės plėtojimo, skatina visuomenę atkreipti dėmesį į aktualiausias problemas.

Renginio plakatas