Viešas seminaras: kultūros organizacijų komunikacija

Kovo 22 d., penktadienį, 10 val., VDU menų galerijoje „101“ (Laisvės al. 53–101) vyks viešas seminaras-diskusija „Naujoji komunikacija kultūros organizacijose: galimybės ir iššūkiai“, skirtas mokslo, meno ir kultūros bendruomenei.

Seminaro tikslas – pristatyti Vytauto Didžiojo universiteto Menų fakultete vykdomą projektą „Kultūros institucijų komunikacinių kompetencijų plėtra žinių ir kūrybos visuomenės kontekste“. Projektas skirtas kultūros ir meno komunikacijos tyrimams įgyvendinti, siekiant nustatyti, kaip kultūros organizacijos (teatrai, muziejai, galerijos ir kt.) komunikuoja su paslaugų vartotojais ir viešina savo kūrybinius produktus, pasitelkdamos naujausias komunikacines technologijas.

Daugiau informacijos apie seminarą ir projektą skelbiama projekto tinklalapyje.

Seminaro programa