Verslumas praktikoje: garsių pranešėjų lūpomis

VDU Verslo praktikų centro organizuojamoje „Entreprenerio akademijoje“, kuri vyks vasario 10-12 dienomis, Vytauto Didžiojo universiteto studentai turės galimybę ne tik susipažinti su verslumo kompetencijomis kūrybinių dirbtuvių metu, bet ir iš žinomų pranešėjų lūpų išgirsti apie pastarųjų kompetencijų pritaikomumą praktikoje.

„Atrinkdami ir kviesdami pranešėjus pasidalinti su studentais  savo patirtimi šiame 3 dienų intensyviame mokymų cikle, buvome išsikėlę tikslą – pristatyti verslumo kompetencijų svarbą kuo skirtingesnėse veiklų srityse. Tuo siekiame, kad „Entreprenerio akademijoje“ dalyvausiantys skirtingų studijų krypčių bei pakopų studentai, klausydami pranešėjų įžvalgų, galėtų jų patirtį pritaikyti ir savo kasdienėje veikloje“, – pasakojo VDU Verslo praktikų centro projektų vadovė Giedrė Makarevičienė.

EA_Pranesejai FB be teksto

„Entreprenerio akademijoje“ iš viso savo patirtimi dalinsis šeši pranešėjai: Živilė Diawara (menų fabriko „Loftas“ įkūrėja, verslininkė, kūrybinių industrijų ekspertė, vienintelės tarptautinės kūrybinių industrijų konferencijos Baltijos šalyse organizatorė), Ignas Bakėjus (treneris, „Insanity“ treniruočių pradininkas Lietuvoje), Redita Dominaitytė (aktorė, „Knygos teatro“ vadovė), Viktorija Česonytė (baikerė, verslo konsultacijų įmonės „Pergalės kodas“ direktorė, neurolingvistinio programavimo (NLP) sertifikuota trenerė), Sandra Daukšaitė-Petrulėnė (aktorė, VDU anglų filologijos absolventė), Mantas Bertulis („Kitokių pasikalbėjimų“ idėjos autorius ir projekto organizatorius, keliautojas, krepšinio žurnalistas, renginių organizatorius bei į 24 valandas paroje neišsitenkantis 22-erių šiaulietis).

Po kiekvienos pranešėjo paskaitos studentai bus kviečiami praktiškai susipažinti su verslumo kompetencijomis kūrybinėse dirbtuvėse, kuriose bus naudojami aktyvūs patyriminiai metodai. Kūrybines dirbtuves ves grupių vadovai/psichologai.

Registracija į „Entreprenerio akademiją“ vyksta iki vasario 5 dienos Verslo praktikų centro svetainėje. Dalyvių skaičius ribotas. Atrinkti dalyviai bus informuoti vasario 8 dieną.

Renginio data: vasario 10-12 dienos, 10.00-17.00 val.

Renginio vieta: Verslo lyderių centras (BLC), K.Donelaičio g. 62 / V.Putvinskio g. 53, Kaunas.

Turėdami klausimų dėl dalyvavimo „Entreprenerio akademijoje“, rašykite el. paštu info@verslopraktikos.lt.

Daugiau informacijos – „Entreprenerio akademijos“ puslapyje ir Verslo praktikų centro „Facebook“ puslapyje.