Versliam jaunimui – įkvėpimas kurti savo ateitį

Gruodžio 2 d., trečiadienį, 15 val., VDU didžiojoje salėje (S. Daukanto g. 28) vyks „Misija: verslus jaunimas“. Tai daugiausia verslaus jaunimo pritraukiantis renginys Kaune, kuriame galima pasisemti naujų idėjų ir sužinoti atsakymą į amžiną klausimą – kaip pradedant nuo idėjos užaugti iki verslo.

Čia savo patirtimi dalinasi garsūs visuomenės ir verslo veikėjai, tokie kaip Grantas Pažėra, „Radistai“, Mindaugas Juodaitis ir kiti. Šįkart renginyje pranešimus skaitys Jolita Vaitkutė, Vitoldas Masalskis, Grantas Pažėra.

„Misija: verslus jaunimas“ organizuojamas jau ketvirtus metus ir šiemet yra paruošęs naujų staigmenų ištikimiems ir naujiems savo dalyviams. Viena iš jų – įmonių ir organizacijų dirbtuvės, kurių metu bus galima tiesiogiai dalyvauti įmonės surengtoje „paskaitoje“. Ši  „paskaita“ gali tapti pirmu žingsniu darbo rinkoje arba įkvėpti motyvacijos sukurti inovatyvių, dar nematytų produktų rinkoje.

„Mūsų misija yra sukurti platformą, leidžiančią Kauno jaunimui įgyti žinių ir pasisemti įkvėpimo kuriant savo ateitį, todėl visus kviečiame išnaudoti galimybę ir gruodžio 2 d., 15 val., visiems susitikti VDU didžiojoje salėje, kur vyks didžiausias verslumą ir inovacijas skatinantis renginys ,,Misija: verslus jaunimas“. Tavo misija – ateiti ir pasiimti viską, nes šansas pasitaiko tik kartą per metus!“, – kviečia renginio organizatoriai „AIESEC“.

Daugiau informacijos