Velykinės Vyto rekomendacijos laisvalaikiui Kaune (balandžio 2 – 7 d.)

Su artėjančiomis šv. Velykomis visus sveikina VDU bendruomenės narys Vytas Mhm. Linkėdamas gražaus pavasario, daug saulėtų dienų ir geros nuotaikos jis rekomenduoja peržvelgti šventinio laikotarpio renginių anonsą.

PENKTADIENIS (balandžio 2 d.)

17:30
„Forum Cinemas" (PC „Akropolis", Karaliaus Mindaugo pr. 49)
Kaune filmais „Lurdas“ ir „Įlanka“ prasideda festivalis „Kino pavasaris“. Išsamų repertuarą rasite čia.

18:00
Kauno valstybinis dramos teatras (Laisvės al. 71)
Pjesė „Sugrįžimas į dykumą“, aut. Bernard Maria Koltes, rež. Artūras Areima
Apie spektaklį: „GEISMAS čia suvokiamas kaip trūkstamos sielos dalies nostalgija, kaip tai, kas – bent iliuziškai – galėtų žmogui gražinti prarastos pilnatvės ir harmonijos pojūtį". Kaina: 25 Lt.

ŠEŠTADIENIS (balandžio 3 d.)

19:00
„Nautilus“ (Savanorių pr. 124)
„Alexander Blume Blues Band" koncertas. Programoje: boogie woogie, bliuzas, tradicinis džiazas, taip pat Alexandro Blumes kompozicijos iš jo naujausios kompaktinės plokštelės „Iceland Blues“. Kaina: 20, 30 Lt.

SEKMADIENIS (balandžio 4 d.)

22:00
Klubas „Ups“ (Laisvės al. 30a)
Tomas Boo (Boogaloo), Žilvinas Noruišis, Deneez (One Ear Stereo), Pakas (K.U.B).

PIRMADIENIS (balandžio 5 d.)

12:30
Velykės ir jos svitos kelionė širmų žirgų kinkiniu Laisvės alėja ir Vilniaus gatve.

13:00
Rotušės aikštė
Šventė „Džiaugsmingos Velykos": Velykės sutikimas, Kiaušinių kiaušinio ridenimas, Kiaušinyko matavimas, margučių ridenimas, paukštelių žadinimas, fotogravimasis su Velyke, koncertas „Išsibudink, pasijudink, ei, lalo!". Koncertuos tradicinių šokių kapela „By tik zyz" (vadovas Paulius Ragauskas)  ir Kauno muzikos ansamblis „Ainiai" (vadovas Jonas Urbonas).

15:00 Dainininkės Nedos Malūnavičiūtės koncertas.

ANTRADIENIS (balandžio 6 d.)

VDA Kauno fakultetas (Muitinės g. 4)
Grafikos seminarai su grafiku iš Švedijos Lars Göran Malmquist. Balandžio 9 d. bus atvira paskaita. Plačiau.

TREČIADIENIS (balandžio 7 d.)

15:00
VDU sporto centras (Draugystės g. 19)
Kyumeikan Kendo mokyklos japoniško fechtavimo pažintinė treniruotė. Daugiau informacijos rasite čia.

18:00
Kauno valstybinėje filharmonijoje (L. Sapiegos g. 5)
XIX Tarptautinis jaunųjų muzikų festivalis „Kaunas – 2010”. Išsami programa.

19:00
VDU  rūmai K. Donelaičio g. 52, 521 aud.
Renginys iš ciklo „Filosofija kine" su filosofu Nerijumi Čepuliu. Bus rodomas vienas geriausių 2009 m. filmų „Pranašas“, nunešęs daugybę prestižinių apdovanojimų, bet toks, kurio nerodys Kaune esantys kino teatrai.

Kita:

Pabaigai kviečiu žiūrėti velykinį VDU bendruomenės sveikinimą ir pakovoti dėl grupės darbo vietų VDU.

—————————–

Draugauk su Vytu „Facebook“ socialiniame tinkle: http://www.facebook.com/vytasvytas.