VDU vyksta tarptautinė biomedicinos mokslų koncerencija

Gegužės 18-19 dienomis Vytauto Didžiojo universitete vyksta tarptautinė biomedicinos mokslų srities konferenciją „SmartBio“, kurioje dalyvauja daugiau kaip 100 svečių iš įvairių Lietuvos universitetų bei mokslinių tyrimų institutų taip pat užsienio dalyviai iš Ispanijos, Ukrainos, Turkijos, Kazachstano, Armėnijos ir kitų šalių. Konferencija apima šias temas:  Biofizika, Biochemija, Aplinkotyra, Molekulinė biologija ir biologinė įvairovė.

Gegužės 18d konferencija vyksta VDU Mažojoje salėje, o gegužės 19 d. VDU daugiafunkciame mokslo ir studojų centre (V. Putvinskio g. 23, 106) auditorijoje. Konferencijos metu numatyti tiek plenariniai tiek ir stendiniai pranešimai.

Daugiau informacijos.