VDU vyks Vygaudo Ušacko paskaita apie Afganistaną

2062

Vasario 23 d., trečiadienį, 14 val. Vytauto Didžiojo universiteto Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto (Gedimino g. 44) 203 auditorijoje vyks Europos Sąjungos specialiojo įgaliotinio Afganistane Vygaudo Ušacko paskaita „Apie Afganistaną iš pirmų lūpų“.

Vygaudas Ušackas nuo 2010 m. balandžio mėn. dirba Europos Sąjungos (ES) Ambasadoriumi Afganistane, kurio kebliai politinei bei ekonominei situacijai pasaulis vis dar skiria itin daug dėmesio. V. Ušackas yra sukaupęs patirties teisinėje, diplomatinėje bei politinėje veikloje, dirbęs nepaprastuoju ir įgaliotuoju Ambasadoriumi JAV, Meksikai bei Jungtinei Karalystei, Lietuvos Respublikos Užsienio reikalų ministru ir kitose pareigose.