VDU vyks baigiamoji „Sėkmės klubo“ paskaita moksleiviams

Sausio 30 d., šeštadienį, 10–14 val. Vytauto Didžiojo universiteto Didžiojoje auloje (Gimnazijos g. 7) vyks „Sėkmės klubo” paskutinė rudens semestro paskaita moksleiviams.

Sveikinimo žodį dalyviams tars VDU rektorius prof. Zigmas Lydeka. Paskaitos metu apie improvizacijos meną ir jo paslaptis moksleiviai diskutuos kartu su aktoriumi Audriumi Bružu.

A. Bružas pristatys vaidybinių improvizacinių etiudų žanrą, moksleiviai patys jį išbandys, kurs socialinius vaidmenis, situacijas, mokysis scenos kalbos ir sceninio judesio.

„Sėkmės klubas“ – tai „Sėkmės mokyklos“ projektas, vienijantis moksleivius, norinčius pažinti sėkmės principus. „Vyresniųjų klasių moksleiviams svarbu įgyti ne tik privalomos mokyklos programos žinių, bet ir sužinoti tokių dalykų, kurie padėtų ugdyti charakterį, kryptingai siekti tikslų bei tapti aktyviais visuomenės nariais,“ – sakė „Sėkmės klubo“ koordinatorius Laurynas Pečkaitis.

Profesionalūs „Sėkmės klubo“ dėstytojai padeda geriau pažinti save ir aplinkinius, atrasti vidinių galių ir panaudoti metodus, leidžiančius laisvai jaustis nepažįstamoje aplinkoje, pasitikėti savimi, nebijoti klaidų, lengviau ir greičiau mokytis bei visapusiškai tobulėti. „Sėkmės klubai” veikia Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje. Daugiau informacijos apie „Sėkmės mokyklą“ bei „Sėkmės klubo“ renginius ieškokite internete adresu http://www.sekmesmokykla.lt/.

Daugiau informacijos teikia:
Laurynas Pečkaitis