VDU vyks atvira paskaita apie Kinijos užsienio politiką

Spalio 19 d., 17 val. 30 min. VDU daugiafunkciame mokslo ir studijų centre (V. Putvinskio g. 23, 310 aud.), atvira paskaita apie Kinijos užsienio politiką pradedamas naujas VDU Azijos studijų centro organizuojamo paskaitų ciklo „Time for Asia“ sezonas.

Šią savaitę VDU lankosi Kinijos užsienio reikalų universiteto viceprezidentė ir Kinijos valstybinės tarptautinių studijų asociacijos generalinė sekretorė Prof. Jisheng Sun.

Per savo akademinę karjerą ji parašė ne vieną knygą ir straipsnį tarptautinių santykių bei Kinijos užsienio politikos tematika. Kaip vizituojanti dėstytoja Prof. Sun yra dirbusi Marietta koledže (Ohajo valstijoje) ir kaip mokslo darbuotoja – Harvardo universitete. Prof. Sun paskaita „Certainty vs. Volatility and Turbulence: China‘s Foreign Policy and the World“ bus skaitoma anglų kalba. Renginys yra nemokamas ir atviras visiems.

„Time for Asia“ – tai renginių ciklas, koordinuojamas Azijos studijų centro, kurio metu bus reguliariai pristatomi įdomiausi bei aktualiausi šiuolaikinės Azijos aspektai, koncentruojamasi į politines, socialines, ekonomines tematikas.

Konferencijos programa.

Daugiau informacijos socialiniame tinkle „Facebook“.