VDU vyko talentų ir apdovanojimų vakaras „V2“

Kovo 5 d., trečiadienį, VDU didžiojoje salėje (S. Daukanto g. 28) vyko „V2“ – Studentų atstovybės organizuojamas ir jau tradicija tapęs renginys visiems VDU bendruomenės nariams, kurio metu pagerbiami ir apdovanojami labiausiai nusipelnę universiteto dėstytojai.

Kaip ir kiekvienais metais kovo 5-ąją VDU didžiojoje salėje šurmuliavo gausybė pasipuošusių svečių, talentais apdovanotų studentų bei dėstytojų, kuriuos nominavo patys VDU studentai. Nominantai varžėsi dešimtyje skirtingų nominacijų.

Nominacijų laureatai

• Nominacijoje „Metų auditorija“  laimėjo sausakimšas auditorijas surenkantis dėstytojas doc. dr. Vytautas Liesionis.
  • „Metų širdies“ apdovanojimą gavo dr. lekt. Bronė Gudaitytė, kurios šiltas būdas ir geranoriškumas nelieka nepastebėtas studentų.
  • „Metų studentiškos organizacijos“ nominacijoje visus laurus susišlavė Miguelio de Cervanteso ispanų kalbos ir kultūros klubas.
  • „Metų įvykiu“ tapo į VDU istoriją įėjusi data – diena, kai  VDU garbės daktaro vardo regalijos buvo įteiktos Jungtinių Tautų Generaliniam Sekretoriui Jo Ekscelencijai Ban Ki-moonui.
  • „Metų humoro jausmo“ laimėtoju tapo visada puikia nuotaika pasižymintis ir charizma trykštantis dėstytojas Miguelis Puertas.
  • „Metų oratoriumi“ buvo išrinktas dėstytojas doc. dr. Rūstis Kamuntavičius, kuris sugeba sudominti net itin skeptiškai nusiteikusius studentus.
  • „Metų užsienio“ titulą pelnė dėstytojas Jaqas Greensponas, kuriam šis įvertinimas buvo skirtas jau ne pirmus metus.
  •  „Metų poros“ apdovanojimas atiteko dar ilgai gyvuosiančiam tandemui – „Copy1“ ir studentams.
  • „Metų idėja“ tapo „VDU laimės indekso matavimas“, kurį atlikti pasiūlė Justinas Kisieliauskas.
  • Viena svarbiausių ir visų daugiausiai dėmesio sulaukianti nominacija – „Metų dėstytojas“. Šiais metais šioje kategorijoje triumfavo ir mylimiausiu dėstytoju tapo doc. dr. Vytautas Liesionis.

VDU didžiuojasi savo talentais

Viso renginio metu susirinkusius svečius savo talentais stebino ne tik studentai, bet ir dėstytojai. Pačioje vakaro pradžioje pasirodė I kurso istorijos studentas Aistis bei jo kolega Lukas iš „Viduramžių pasiuntinių“ klubo.

Vėliau savo nuostabiais balsais visus džiugino daugybė studentų: Indrė Dauderytė, Elijus Staržinskas (Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto I k.) atliko dainą „Pricetag“, Rytų Azijos šalių kalbų ir kultūrų pirmakursės Roma Šilaitė ir Darija Kostienova uždainavo japonų kalba, Šarūnė bei Valentas (Miguelio de Cervanteso ispanų kalbos ir kultūros klubas) atliko ispanišką Juaneso dainą „Volverte a ver“, o Gamtos mokslų fakulteto antrakursė Silvija ir Ąžuolas pasirodė su Jai Paul daina „Crush“.

Talentingų šokėjų taip pat netrūko: Liucija Tamulytė visus nustebino savo šokiu ir netikėta pasirodymo pabaiga, o kūrybinių industrijų pirmakursė Viktorija su savo partneriu Mariumi judėjo „Rumbos“ ritmu.

Pabaigoje buvo galima išvysti net romansą pavadinimu „Paklausiu uosio“. Jį atliko Ekonomikos ir vadybos fakulteto bei Muzikos akademijos antrakursiai Ona Peičiūtė ir Aurimas Rimkus. Tuo tarpu dėstytojas Marius Pinigis žiūrovus sužavėjo šiuolaikinio šokio miniatiūra.

Renginio svečiai ir rėmėjai

Renginį pagyvino bei visus puikiai nuteikė grupė „Neteisėtai padaryti“. Organizatoriai taip pat dėkingi rėmėjams „VeroCafe“, „Red Bull“, knygynui „Ir knygos“bei „Skonis ir kvapas“.

Renginio puslapis socialiniame tinkle „Facebook“

Kviečiame žiūrėti Jono Petronio (j.petronis@vkt.vdu.lt) fotoreportažą.