VDU vyko šventiniai diplomų įteikimo renginiai (VIDEO)

Kovo 2 d. Vytauto Didžiojo universiteto Didžiojoje auloje (Gimnazijos g. 7) vyko iškilmingi šventiniai diplomų įteikimo renginiai.

Džiaugsmingas absolventų atsisveikinimas su alma mater prasidėjo 13 val. – tuomet buvo įteikti diplomai VDU Socialinių mokslų fakulteto studentams. Vėliau, nuo 15 val., taip pat Didžiojoje auloje diplomus gavo baigusieji Ekonomikos ir vadybos, Gamtos mokslų, Informatikos, Katalikų teologijos bei Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetus.

Kviečiame žiūrėti Alvydo Vaitkevičiaus (a.vaitkevicius@vkt.vdu.lt) fotoreportažą ir Kristijono Jakubsono (k.jakubsonas@vkt.vdu.lt) videoreportažą iš vykusios diplomų įteikimo šventės.