VDU vyko seminaras studentams, norintiems mokytis užsienyje

Vasario 11 d. Vytauto Didžiojo universitete įvyko Campus Europae (CE) tarptautinių ryšių tarnybos koordinatorės organizuotas seminaras studentams, norintiems vykti studijoms į CE tinklo universitetus.

Seminaro metu VDU studentai buvo informuoti apie Campus Europae tinklą ir studijų galimybes jame, su jais patirtimi pasidalino šio tinklo universitetuose žinių bagažą gilinę studentai.

CE viceprezidentas doc. dr. V. Viliūnas universitetų tinklą įvardino kaip labai ambicingą projektą, kuriame dalyvauja motyvuoti studentai. VDU prof. habil. dr. M. Teresevičienė teigė, kad studentų dalyvavimas projekte praplės studentų ateities karjeros galimybes jų studijoms pasirinktose šalyse. Pasak CE viceprezidento, studentams, įgijusiems Campus Europae diplomą, bus lengviau integruotis į Europos Sąjungos šalių darbo rinkas ateityje, be to, vienerių ar net dviejų metų studijų šiame projekte vertė yra neįkainojama.

Campus Europae universitetų tinkle studijavę studentai pristatė 12 užsienio kalbų mokymosi programą Hook Up, kuri padeda ne tik įsisavinti kalbas, bet ir gerina socialinius įgūdžius, informacinių technologijų panaudojimo būdus, savarankišką studentų  mokymąsi. Seminaro metu besidomintys ir studijavę CE universitetų tinkle studentai aktyviai diskutavo apie studijų galimybes, naujų kalbų mokymąsi, paskaitų suderinamumą, kultūrinio šoko įveikimą, stipendijas ir mentorių programas.

Seminare dalyvavo Campus Europae viceprezidentas doc. dr. Vaidotas Viliūnas,  prof. habil. dr. Margarita Teresevičienė, trys VDU studentai, studijavę CE universitetų tinkle, ekonomikos ir vadybos, politikos mokslų ir diplomatijos, humanitarinių mokslų bei teisės fakultetų atstovai ir studentai, ketinantys studijuoti pagal CE programą.

Primename, jog Campus Europae atrankos vyksta iki vasario 18 d. Daugiau informacijos apie ją rasite čia.