VDU vyko pirmasis LR Konstitucijos egzamino etapas

„Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzaminas 2012“ – visuotinė teisinių žinių įvertinimo akcija vyksta dviem etapais: spalio 4 d., 12:00 val. ir spalio 18 d.

Tęsdama tradiciją, LR Teisingumo ministerija jau šeštus metus iš eilės organizuoja visuotinę teisinių žinių įvertinimo akciją – LR Konstitucijos egzaminą, skirtą visiems LR piliečiams ir gyventojams. Šiais metais LR Konstitucija švenčia 20 metų jubiliejų.

Egzamino globėja – Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Pirmasis Konstitucijos egzamino etapas vyko spalio 4 d., 12:00 val., Vytauto Didžiojo universitete (Gedimino g. 44–202).

Konkurso dalyviai (ir užduotys jiems)  skirstomos į dvi grupes: turinčių ar siekiančių įgyti teisinį išsilavinimą bei visų kitų specialybių studentų.

Daugiau infomacijos apie egzaminą rasite čia.