„VDU vasaros mokykloje“ – šiuolaikinio mokslo pažinimas

Kol politikai ir įvairių sričių ekspertai diskutuoja apie planus ilginti mokslo metus, Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) tai daro jau šeštus metus. Birželio 12-16 dienomis visi Lietuvos 10-12 klasių moksleiviai dalyvavo „VDU vasaros mokykloje 2017“, kur  galėjo eksperimentuoti, patirti, sužinoti, bendrauti ir individualiai nuspręsti, kaip patys nori pratęsti likusią vasarą, kitus mokslo metus ar kokias būsimas studijas rinktis.

VDU vasaros mokykla – kas tai?

VDU vasaros mokykla yra skirta vyresniųjų klasių moksleiviams (10-12 kl.), kurie nori pagilinti žinias juos dominančiose srityse, atlikti įdomias praktines užduotis, naudingai praleisti laiką bei susirasti naujų draugų. Renginio tikslas – suteikti moksleiviams laisvą pasirinkimą ir galimybę domėtis tuo, kas labiausiai patinka. Pastebima, kad vasaros mokyklos veiklos padeda moksleiviams priimti sprendimą būsimų studijų krypties orientavimuisi.

Visa informacija apie „VDU vasaros mokyklos 2017“ veiklas, organizatorius ir kitas būsimas staigmenas skelbiama renginio socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje.

Daugiau informacijos:

• VDU Studijų informacijos centras