VDU UKI – registracija kalbų mokymuisi

1908

VDU Užsienio kalbų institutas (UKI) kviečia studentus, darbuotojus ir visuomenę registruotis ir pasinaudoti puikia galimybe mokytis kalbų – jų universitete siūloma net 30.

Primename, kad nuo vasario 1 d. 10 val. iki vasario 14 d. 24 val. vyksta ne tik registracija į kalbas, bet ir galutinis bakalauro ir vientisųjų studijų studentų užsirašytų A, B, ir C gr. dalykų tikslinimas, išsibraukiant iš nenorimų studijuoti kursų ir įsirašant į dalykus, kur likę laisvų vietų. Šiuo laikotarpiu taip pat vyksta ir nuolatinės studijų formos magistrantūros studentų ir klausytojų užsirašymas į studijų dalykus.

Jeigu registracijos metu nepatekote į grupę, mielai kviečiame į grupes, kuriose dar yra vietų. Visą laisvų vietų sąrašą rasite čia.

VDU puikios sąlygos mokytis kalbų nemokamai

VDU UKI suteikia galimybę rinktis kalbas kaip A grupės dalykus. Kiekvienam  bakalauro ir vientisųjų studijų studentui kalbų mokymuisi skirta 24 ECTS kreditų (iš jų dvylika – privalomų). Tačiau taip pat kiekvienas studentas gali išnaudoti ir kitus 12 kreditų pasirinktinai kalboms arba laisvai pasirenkamiems studijų dalykams

Reikia atkreipti dėmesį, kad pagal Exit anketos duomenis, 30% VDU absolventų gailisi nepasinaudoję galimybe mokytis užsienio kalbų.

Privaloma anglų kalba

Pradėjusiems studijuoti anglų kalbą nuo A2 ir aukštesnio lygio privaloma pasiekti C1, o pradėjusiems studijuoti nuo A1 lygio arba įstojusiems į VDU 2015 m. ir anksčiau, privaloma pasiekti B2.

Nepamirškite, jei užsiskaitėte anglų kalbos C1 lygį, jūs turite privalomai išnaudoti 12 kreditų kalbų mokymuisi, arba, jei išklausėte VDU anglų kalbos C1 lygį ir išnaudojote tik 6 kreditus, jums dar liko privalomi 6 kreditai kalboms.

Mokamas kalbų mokymąsis

VDU studentams UKI suteikia galimybę mokytis kalbų be kreditų nekomercine kaina. Privalumai:

• įvertinimas neįskaičiuojamas į vidurkį;
  • taupomi kreditai;
  • UKI klausytojo statusu (kaina – 76 EUR).

Kiek kalbų siūloma?

VDU užsienio kalbų gausa padeda įgyvendinti pamatinius artes liberales principus ir suteikia visiems universiteto studentams, nepriklausomai nuo studijų programos, ypatingą galimybę pasirinkti kiek ir kokių kalbų mokytis iš siūlomų 30 modernių ir klasikinių kalbų: anglų, arabų, danų, estų, ispanų, italų, japonų, jidiš, katalonų, kinų, kirgizų, korėjiečių, latvių, lenkų, lietuvių gestų, lotynų, naujoji graikų, senoji graikų, Naujojo Testamento, senoji hebrajų, naujoji hebrajų, portugalų, prancūzų, rusų, senoji islandų, serbų, suomių, švedų, turkų, vokiečių.

VDU Užsienio kalbų institutas: 12+12

Daugiau informacijos: