VDU tvirtina ryšius su P. Ilinojaus universitetu

Kovo 21 dieną, pirmadienį, Vytauto Didžiojo universitetas pasirašė sutartį (susitarimo memorandumą) su Pietų Ilinojaus universitetu Karbondeile (JAV).

Sutartis buvo pasirašyta VDU mažojo rektorato posėdžio metu.

Susitarimo memorandumas įtvirtina abiejų universitetų siekius bendradarbiauti skatinant aukštus pasiekimus mokslo srityje ir mainus visose akademinės veiklos srityse.

VDU ir P. Ilinojaus universitetas žada bendradarbiauti vykdant bendrus tyrimus, švietimo veiklas, remiant tarptautinę patirtį – apsikeitimą darbuotojais mokslui, paskaitoms ir diskusijoms, taip pat skatinant bakalauro ir magistrantūros studentų studijų, praktikos ir tyrimų mainus bei organizuojant bendras konferencijas ir kitus renginius.

Pietų Ilinojaus universitetas Karbondeile (įkurtas 1869 m.) yra pagrindinis Pietų Ilinojaus universiteto padalinys, valstybinis mokslinių tyrimų universitetas, kuriame vykdomos visų pakopų studijos ir didelis dėmesys skiriamas doktorantūrai bei intensyviai mokslinei veiklai.