VDU tinklininkės – studentų lygos čempionės

Gegužės 10 d. Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje Vilniuje rinkosi ne būsimi kariūnai, o geriausi šalies universitetų tinklininkai. Akademijoje vyko Respublikinės studentų tinklinio lygos (RSTL) finalinės kovos. VDU merginos iškovojo dar vieną pergalę, susigrąžindamos praėjusiais metais prarastą čempionių titulą ir padovanodamos universitetui dar vieną puikią auksinę taurę.

RSTL finalai Vilniuje vyko visą savaitgalį, tačiau VDU tinklininkės bendru sutarimu jau ketvirtadienio vakarą KTU sporto salėje sužaidė pusfinalio rungtynes su KTU komanda. Tai buvo trečiasis komandų susitikimas 2014/2015 metų sezone, pasibaigęs 3:1 VDU tinklininkių pergale. Rungtynių rezultatas nulėmė, kad sekmadienį KTU rungėsi dėl trečiosios vietos su Mykolo Romerio universitetu, O VDU trečius metus iš eilės pateko į didįjį finalą.

Finalinės rungtynės, kaip ir buvo numanyta, vyko su Lietuvos sporto universiteto komanda. Kova buvo atkakli, abi komandos nuoširdžiai stengėsi, žaidė taškas į tašką, tačiau šį kartą stipresnės buvo Vytauto Didžiojo universiteto studentės, kurios varžoves įveikė rezultatu 3:0 (25:18, 26:24, 25:22). Geriausia finalo žaidėja buvo išrinkta kapitonė Akvilė Kontvainaitė, o geriausia viso sezono žaidėja – Viltė Makauskaitė, kuri tik šiemet prisijungė prie komandos.

Respublikinės studentų tinklinio lygos sezonas baigėsi, tačiau tinklininkės dar neskuba atostogauti. Gegužės 15-17 dienomis Kaune vyks Baltijos šalių studentų žaidynės, kuriose dalyvaus įvairių sporto šakų atstovai iš skirtingų pasaulio šalių. VDU tinklininkės pasiryžę ir šiame turnyre siekti aukščiausių rezultatų ir tikisi, kad tai dar ne paskutinis auksinis medalis šiame sezone.

RSTL 2014/2015 metų sezono rezultatai

Merginos: