VDU tinklininkės – lygos čempionės!

1339

Gegužės 4–5 dienomis Lietuvos sporto universiteto (LSU) salėje (Sporto g. 6) Vytauto Didžiojo universiteto merginų tinklinio komanda kovojo dėl Respublikos studentų lygos medalių. Puikiai rungtyniaujančios, tik šiemet savo jėgomis subūrusios komandą, VDU studentės tapo lygos čempionėmis!

Gegužės 4-ąją VDU tinklininkės žaidė pusfinalyje, kur joms teko kovoti prieš Kauno technologijos universiteto atstoves. VDU komanda nugalėjo priešininkes rezultatu 3:0, o sekmadienį finale susitiko su Lietuvos sporto universiteto merginomis ir, įveikusios jas rezultatu 3:0, tapo lygos nugalėtojomis!

Po antrojo varžybų rato VDU komanda užėmė pirmąją vietą Kauno zonoje. Sportininkių pasiekimai verti didžiausių komplimentų – tinklininkės šį sezoną pirmą kartą dalyvavo respublikiniame čempionate.