VDU tinklalapyje – nauja elektroninių knygų skiltis

Nuo šiol VDU.lt lankytojai naujoje tinklalapio skiltyje ras visas svarbiausias VDU leidyklos knygas, prieinamas elektroniniu formatu – galės perskaityti knygos anotaciją, sužinoti leidimo metus, peržiūrėti jos ištrauką internete ar parsisiuntus „PDF“ formatu.

Didžiosios dalies knygų visatekstes versijas ir kitą bibliografinę informaciją galima peržiūrėti iš VDU tinklo, spustelėjus nuorodą, esančią po anotacija. Nuoroda nukreips į knygos įrašą Lietuvos virtualios bibliotekos (LVB) duomenų bazėje. Pasak leidyklos direktoriaus J. Jaučkojo, ši nauja galimybė leis greičiau ir patogiau susipažinti su VDU leidiniais ne tik studentams ar darbuotojams, besijungiantiems iš universiteto tinklo, bet ir visiems besidomintiems, juo labiau, kad ne vienas leidinys laisvai prieinamas visiems interneto vartotojams.