VDU teatre – dirbtuvės, spektakliai, praktikumai

VDU teatras informuoja apie galimybes universiteto studentams: meno praktikumą, vaidybą kaip gretutines studijas, teatro spektaklius ir edukacinę programą „Aktoriaus dirbtuvės“.

Meno praktikumas (Vaidyba)

Kiekvieną semestrą universitete yra vykdomas B grupės dalykas „Meno praktikumas (Vaidyba)“ (4 kr.). Jį pasirinkę studentai gali lavinti bei tobulinti praktinius meno įgūdžius. Praktikumo kryptis studentai pasirenka pagal jau turimus meno gebėjimus – siūlomi džiazo, klasikinio ar šiuolaikinio šokio, vaidybos, dailės arba skaitmeninio meno praktikumai.

Vaidyba kaip gretutinės studijos

Išlaikę stojamąjį egzaminą kiekvienų mokslo metų rugsėjo pradžioje, VDU studentai gali studijuoti vaidybą kaip gretutines studijas. Gretutinėje vaidybos studijų programoje dėstomi vaidybos pagrindai, scenos kalba, judesio menas, klasikinis šokis, dramos teksto rašymas, režisūra, vokalo lavinimas, improvizacija ir kiti dalykai.

Lankymasis VDU teatro spektakliuose

Artimiausias spektaklis, „Atsitiktinis žmogus“, VDU teatre (S. Daukanto g. 27) bus rodomas kovo 4 dieną, penktadienį, 19 val. Bilietų kaina VDU studentams – 4 EUR.

Daugiau informacijos

Edukacinė programa „Aktoriaus dirbtuvės“

VDU teatras ir teatras „Mens Publica“ vasario mėnesį jau ketvirtą kartą Kaune atvers „Teatro dirbtuvių“ duris. Šį kartą dalyviams bus pasiūlyta edukacinė programa „Aktoriaus dirbtuvės“, kuri iš arti supažindins su vaidybos menu ir aktoriaus profesija. Registracija vyksta iki gegužės mėn.

Daugiau informacijos

Išsamesnę informaciją apie VDU teatrą teikia Gintarė Kazakevičienė, g.kazakeviciene@teatras.vdu.lt.