VDU teatras kviečia į renginius

1980

VDU teatras (S. Daukanto g. 27) kviečia dalyvauti renginiuose – spektakliuose „Intymumas“, „Šokis „Delhi“ ir „Atsitiktinis žmogus“. Dėmesio – spektaklis „Intymumas“ perkeliamas iš sausio 20 d. į vasario 3 d.

Bilietus platina „Tiketa“, juos taip pat galima rezervuoti tel. 8 603 72255 arba el. paštu g.kazakeviciene@teatras.vdu.lt.

0001an

„Šokis „Delhi“ (I. Vyrypajevas)

Sausio 23 d., 19 val., VDU teatras (S. Daukanto g. 27)

Režisierius – Agnius Jankevičius. Scenografė ir kostiumų dailininkė – Laura Luišaitytė. Vaidina Agnė Ramanauskaitė, Gabrielė Aničaitė, Aleksandras Kleinas, Jūratė Onaitytė, Goda Piktytė, Ieva Savickaitė / Indrė Vėlyvytė. Muziką atlieka grupė „Upių vėželis“.

A. Jankevičius pelnė 2014 m. Boriso Dauguviečio auskarą už naujų raiškos formų paieškas, o A. Ramanauskaitė – 2014 m. Auksinį scenos kryžių už metų teatro reiškinį (šokio spektaklį „Contemporary“).

atsitiktinis

„Atsitiktinis žmogus“ (Y. Reza)

Sausio 28 d., 19 val., VDU teatras (S. Daukanto g. 27)

Režisierius – Jonas Vaitkus. Vaidina Arvydas Dapšys ir Goda Piktytė. Pjesės autorė – Yasmina Reza. Iš prancūzų kalbos vertė Akvilė Melkūnaitė. Scenografė – Vilma Galeckaitė-Dabkienė. Kostiumų dailininkė – Diana Lozoraitienė.

„Intymumas“

Vasario 3 ir 4 d., 19 val., VDU teatras (S. Daukanto g. 27)

Dėl aktorės ligos sausio 20 d. skelbtas spektaklis „Intymumas“ perkeliamas į vasario 3 d. 19 val. Galioja tie patys bilietai, arba juos galima grąžinti ten, kur juos ir įsigijote, iki vasario 2 d. Norint su sausio 20 d. bilietais atvykti į vasario 4 d. spektaklį, būtina registruotis tel. 8 603 72255. Atsiprašome už nepatogumus!

Pagal Jeano-Paulo Sartre’o noveles „Intymumas“ ir „Herostratas“. Inscenizacijos autorius ir režisierius – Artūras Areima.
Kostiumų dailininkė – Diana Kuzmickaitė. Vaidina Severija Janušauskaitė, Goda Piktytė, Vainius Sodeika, Andrius Žiurauskas.

V. Sodeika ir S. Janušauskaitė pelnė  „Fortūnos“ apdovanojimus 2014 m. už vaidmenis spektaklyje. A. Areimai, V. Sodeikai ir S. Janušauskaitei skirtos alternatyvios 2014 m. „Fortūnos“ Jaunųjų teatro kritikų nominacijos.