VDU tapo LSKL reguliariojo sezono nugalėtoju

Lietuvos studentų krepšinio lygoje (LSKL) baigėsi 18-ojo čempionato reguliariojo sezono varžybos. Vytauto Didžiojo universiteto krepšinio komanda paskutinėse rungtynėse užtikrintai 92:64 (23:12, 24:19, 18:21, 27:12) nugalėjo Lietuvos edukologijos universitetą. VDU pagerino lygos rekordą – iškovojo 20 pergalių, nepatyrė nei vieno pralaimėjimo bei tapo reguliariojo sezono geriausia komanda, o už šį pasiekimą buvo apdovanota specialiai įsteigta taure.

Finaliniame LSKL ketverte rungtyniaus du Kauno universitetai ir po vieną iš Klaipėdos bei Vilniaus. Pirmajame pusfinalyje balandžio pabaigoje susikaus VDU ir MRU, antrajame dėl vietos finale kovos LSU bei KU. Susitikimai įvyks paskutinę balandžio mėnesio savaitę, kuomet baigsis Nacionalinėje krepšinio lygoje šiuo metu prasidedančios  atkrintamosios kovos.

VDU ir MRU reguliariajame sezone tarpusavyje žaidė du kartus bei abu kartus stipresni buvo kauniečiai, kurie namuose 111:86 ir svečiuose 84:103 nepaliko šansų sostinės krepšininkams. LSU taip pat prieš savo būsimus varžovus pusfinalyje iškovojo dvi pergales, kai uostamiestyje minimaliu skirtumu 79:80 palaužė varžovų pasipriešinimą ir namuose dar kartą įrodė savo pranašumą 94:86.

LSKL didžiojo finalo rungtynės dėl trofėjaus ir kova dėl bronzos medalių įvyks gegužės 2 d.  LSKL čempionato nugalėtojai iškovoja teisę atstovauti Lietuvai Europos universitetų žaidynėse, kurios vyks liepos 12-19 d. Zagrebe (Kroatijoje).

Indrė Grigelevičiūtė
Airido Nutauto nuotr.