VDU sveikina prof. Algirdą Avižienį jubiliejaus proga

Vytauto Didžiojo universiteto bendruomenė sveikina pirmąjį išrinktą atkurto universiteto rektorių, garbės profesorių Algirdą A. Avižienį garbingo 85-erių metų jubiliejaus proga.

Universitetas džiaugiasi, kad A. A. Avižienio metai bėga sklidini prasmingos veiklos, o moralinės vertybės bei nuveikti darbai skatina akademinę bendruomenę siekti kilnių tikslų.

Profesorius yra Lietuvoje ir pasaulyje pripažintas informatikos mokslų genijus bei puikus pavyzdys, kurio aukštus pasiekimus moksle lėmė ne tik išskirtinis talentas bei vaizduotė, bet ir didelė meilė Tėvynei, stiprus noras ją turtinti ir gražinti.

Dėkojame A. A. Avižieniui už reikšmingus darbus mokslui ir universiteto gerovei, kuriant pirmąjį artes liberales (liet. laisvieji menai) universitetą Lietuvoje, kuriame gilios klasikinio universiteto tradicijos sujungiamos su inovatyviu studijų programų ir mokslo traktavimu.

Jubiliejaus proga visa bendruomenė linki stiprios sveikatos, kūrybinės energijos bei  įkvėpimo prasmingiems darbams.