VDU sveikina „Erasmus“ studijų konkurso laimėtojus

VDU fakultetai ir Tarptautinių ryšių tarnyba sveikina studentus, laimėjusius konkursą „Erasmus“ studijoms 2012–2013 m. m. pavasario semestro metu, ir skelbia išrinktųjų sąrašus.

Išrinkti studentai kviečiami į „Erasmus“ informacinį seminarą, kurio metu bus aptariamas pasiruošimas „Erasmus“ studijoms (daugiau informacijos apie seminaro vietą ir laiką bus pranešta rytoj, spalio 16 d.).

Studentai, patekę į rezervinį sąrašą, bus skubiai informuoti apie studijų užsienyje galimybę, kai tik atsiras laisvų vietų.

Nepatekusieji į laimingųjų sąrašą raginami nenusiminti ir pavasarį būtinai dalyvauti konkurse kitiems mokslo metams – sekite informaciją VDU tinklalapyje.