VDU lankėsi A. Mamontovas ir „Jaunimo linija“

4477

Rugsėjo 17 d. VDU vyko savižudybių prevencijai skirta diskusija su „Jaunimo linijos“ vadovu Pauliumi Skruibiu, atlikėju Andriumi Mamontovu bei „Jaunimo linijos“ savanoriais.

Kaip atpažinti savižudybės rizikos ženklus? Kaip kalbėtis su žmogumi, kuriam reikalinga emocinė parama? Kaip dirba „Jaunimo linija“ ir jos savanoriai? „Jaunimo linija“ kviečia ieškoti atsakymų į šiuos klausimus kartu ir dalyvauti jau šeštus metus iš eilės vykdomoje iniciatyvoje „Nebijok kalbėti“.

2014 m. rudenį planuojami trys „Nebijok kalbėti“ susitikimai Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos aukštosiose mokyklose. Daugiau informacijos skelbiama „Nebijok kalbėti“ ir „Jaunimo linijos“ tinklalapiuose.

VDU taip pat teikia psichologinę paramą – Socialinių mokslų fakultete (Jonavos g. 66) veikia Psichologijos klinika, kurioje teikiamos individualios psichologijos specialistų konsultacijos VDU studentams. Daugiau informacijos teikiama klinikos interneto puslapyje, el. paštu pk@smf.vdu.lt arba telefonu (8 37) 327 824.

Kviečiame žiūrėti Luko Motiejūno (l.motiejunas@vkt.vdu.lt) parengtą susitikimo vaizdo įrašą ir Jono Petronio (j.petronis@vkt.vdu.lt) fotoreportažą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.