VDU sudarė papildomą susitarimą su Dainavos poliklinika

4602

Birželio 20 d., ketvirtadienį, VDU sudarė papildomą susitarimą prie bendradarbiavimo sutarties su Kauno Dainavos poliklinika. Abi sutarties šalys įsipareigojo bendradarbiauti užtikrinant kokybiškas ir prieinamas sveikatos priežiūros paslaugas poliklinikoje VDU akademinei bendruomenei.

VDU rektorius prof. Zigmas Lydeka pažymėjo, kad šiuo susitarimu užsibrėžiami labiau į mediciną orientuoti tikslai. „Siekiame praplėsti bendradarbiavimą – pereiti prie aiškesnių medicininių uždavinių. Norėtume ateityje šalia Socialinių mokslų fakulteto Psichologijos klinikos turėti ir nuolatinį sveikatos priežiūros specialistą“, – paaiškino rektorius.

Pasirašydamas susitarimą, Dainavos poliklinikos direktorius Giedrius Andziukevičius pasidžiaugė, kad jo vadovaujama įstaiga jau tapo patrauklia darboviete baigusiems VDU. „Į polikliniką dirbti ateina vis daugiau Vytauto Didžiojo universiteto absolventų – IT specialistų, socialinių darbuotojų“, – pasakojo G. Andziukevičius.

Tarp susitarime numatytų poliklinikos įsipareigojimų – pastangos VDU bendruomenei teikti kokybiškas sveikatos priežiūros paslaugas ir su jomis susijusią informaciją, bendradarbiauti organizuojant renginius ir projektus. Tuo tarpu universitetas įsipareigoja ne tik informuoti bendruomenę apie poliklinikoje teikiamas paslaugas, bet ir sudaryti galimybę jos darbuotojams daryti tai patiems – susitikti su VDU studentais, darbuotojais.

Susitarimas papildė bendradarbiavimo sutartį, kurią VDU ir Kauno Dainavos poliklinika pasirašė 2010 m.

Kviečiame žiūrėti Jono Petronio (j.petronis@vkt.vdu.lt) fotoreportažą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.