VDU studentui įteikta advokatų bendrijos stipendija

Rugsėjo 24 d., trečiadienį, VDU rektorato posėdžio metu Teisės fakulteto studentui Andriui Jurevičiui buvo įteikta advokatų profesinės bendrijos „Magnusson ir partneriai“ įsteigta stipendija už pažangumą ir socialinį aktyvumą.

„Magnusson ir partneriai“ (anksčiau – „Nordia Baublys & Partners“) stipendiją fakulteto studentams teikia jau penktus metus, siekiant skatinti studentų socialinį aktyvumą, sąsajas su Teisės fakultetu.

Stipendiatui A. Jurevičiui vardinė stipendija bus mokama kas mėnesį 2014/2015 akademiniais metais. Apdovanojimą įteikė bendrijos partneris, pirmosios VDU Teisės fakulteto laidos absolventas Evaldas Rapolas, studentą pasveikino Teisės fakulteto dekanė prof. dr. Julija Kiršienė ir universiteto rektorius prof. Zigmas Lydeka.

„Labai noriu pasidžiaugti bendradarbiavimu su advokatų bendrija „Magnusson ir partneriai“, kurios įsteigta stipendija yra prestižiškiausia mūsų fakultete ir reikšmingiausia studentui, nes tai tikrai didelė parama ir garbė. Studentai ruošiasi šiam konkursui jau nuo pirmojo kurso“, – pažymėjo prof. dr. J. Kiršienė.

Bendrijos partneris Evaldas Rapolas palinkėjo stipendijos laimėtojui ir toliau siekti tokių pat aukštų rezultatų, stebinti savo pasiekimais ir žingeidumu – studentas ne tik pažangiai studijuoja, bet ir dalyvauja visuomeninėje veikloje, redaguoja mokslinį žurnalą „Teisės apžvalga“.

„Sugebėti gauti aukštus įvertinimus yra viena, bet gyventi socialiai aktyviai dar ir studijuojant yra, mano galva, žymiai sunkiau. Palinkėsiu Teisės fakultetui tinkamai išnaudoti mūsų skiriamą paramą, motyvuoti studentus prisidėti prie fakulteto veiklos“, – sakė E. Rapolas.

Kviečiame žiūrėti Jono Petronio (j.petronis@vkt.vdu.lt) fotoreportažą.